SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czemu ? Mi jedyne co złego meta narobiła to zamulila apetyt wiec nie widzę powodu by jej unikać dopóki Wwtrobowe i morfologia nie padną. Chociaż wina na pewno nie tkne bo i bez tego stawy mnie bolą oraz nic nie pojechało znajomym bardziej po lipidach niż to.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Chłopaki z doświadczeniem bardzo często odradzają orale, bo dorobili się przez nie problemów z kichami. Wiadomo, że najzdrowiej to byłoby stosować orale raz na rok, ale większość osób ładuje je częściej i w dużych ilościach, bo czują się dobrze, ale po latach wychodzi dopiero to, że narobiły trochę złego. Tym bardziej, że coraz częściej słyszy się, że ktoś robi cykle po 8-12 tyg na oralach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Cayek nie masz zniszczonej wątroby ogromnymi ilościami jedzenia i orali przez kilka lat. Ja też jestem zwolennikiem unikania orali ;>

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
patryk173
A z jakich firm te orale lecisz jeśli można wiedzieć? Bo moim zdaniem przy takich dawkach transaminazy powinny być duzo duzo wyzsze. Ale to tylko moje skromne zdanie


Z całym szacunkiem, ale każdy jest inny, mój znajomy przed zawodami ciągnął wino dłużej i w większych dawkach i miał podobne próby, z kolei inny kolega na metce 40 mg ed miał próby wywalone. Zresztą sam alat i aspat to nie wszystko oprócz tego są inne wskaźnika, ale pewnie dobrze o tym wiesz :) Podsumowując każdy jest inny. Obecnie lecę orale androchemu bdb wino.

Cayek
Jaka średnio robicie przerwę w braniu orali?


Przeważnie miesiąc, czasem dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ale np. Tren juz spoko

Jak ktos dobrze toleruje orale to czemu mialby ich unikac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388739
jeden wali tabyety i go 'watroba szarpie' a mam znajomych co po 8-10 tabs wina lykaja do tego dochodza ai, cleny t3 anavary i nic im nie jest i nawet hepatliu nie tykaja, tutaj byl temat lata temu dziennik strongmana, nie pamietam nazwy to wino z meta przed zawodami walil nascie tabletek i bylo ok, jal masz zgagi i cie cos pobolewa i wyniki krwi lipa to orale nie dla ciebie i tyle.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dajcie namiar na jakiegoś dilera polfy....o strzykawki chodzi Od 3 tygodni walczę żeby zamówić z jakiegoś sklepu w necie i każdy mi albo odsyła od razu kasę, albo proponuje jakieś inne pompki, polfa wstrzymała produkcję, ale może jest gdzieś sklep co ma jeszcze jakiś wagon na magazynie, wiecie coś? Zwykłe dwu częściowe 2ml. Niby w sklepach widnieje że produkt dostępny, ale go nie mają i tak. Zamawiał ktoś gdzieś ostatnio? W aptekach u mnie w mieście i okolicy nie mają też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Cayek
Czemu ? Mi jedyne co złego meta narobiła to zamulila apetyt wiec nie widzę powodu by jej unikać dopóki Wwtrobowe i morfologia nie padną. Chociaż wina na pewno nie tkne bo i bez tego stawy mnie bolą oraz nic nie pojechało znajomym bardziej po lipidach niż to.



Masz 20 lat wiec na razie jest ok ale pomysl co bedzie za 20 lat... ten czas szybko zleci

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
zioekt
dajcie namiar na jakiegoś dilera polfy....o strzykawki chodzi Od 3 tygodni walczę żeby zamówić z jakiegoś sklepu w necie i każdy mi albo odsyła od razu kasę, albo proponuje jakieś inne pompki, polfa wstrzymała produkcję, ale może jest gdzieś sklep co ma jeszcze jakiś wagon na magazynie, wiecie coś? Zwykłe dwu częściowe 2ml. Niby w sklepach widnieje że produkt dostępny, ale go nie mają i tak. Zamawiał ktoś gdzieś ostatnio? W aptekach u mnie w mieście i okolicy nie mają też.


Próbowałeś w aptece DOZ?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet do samej polfy pisałem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium