SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Każdy ma swój indywidualny schemat, wypracowany przez lata. Przez lata też pewnie się go modyfikuje z względu właśnie na wiek i sytuacje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Kiedyś rozbijałem za bardzo dawki HCG i efekt był totalnie zerowy. Później lodziak mi doradził żeby przywalić 2x2,5 k np pon i środa a później jechać sobie mniejsze dawki np 500 iu e2d i jak wbiłem tak 10k a nie raz nawet 15k to naprawdę dopiero tym systemem czułem że jajca wróciły do rozmiarów plus większa objętość nasienia i dużo lepsze libido. Teraz robię sobie detoks i jadę mostek 250 omo week 25 mg provi ed i 500 iu hcg e2d przez dwa miesiące. Do tego naturalny detoks aloes, zielona herbata, pokrzywa, yerba mate plus jak będzie mnie stać to zapodam sobie parę wlewek z tada, vit c i b i solcoserylu.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jakby tak zebrać 20 chłopa to schematów podawania hcg byłoby pewnie 4-5x więcej. Co komu bardziej pasuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Taki schemat się u mnie sprawdza ale bierzcie poprawkę na to że jestem on prawie 3 lata i to na środka mocno blokujących.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5433 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388721
wlewy z tada drogie sa w pl ? u mnie jest jakis specjalista i tad+jakies witaminy i cos tam jeszcze to jeden wlew z kroplowki 300eu, mozesz sam dobraco cos do tego i wtedy cena w gore,ale od 300 sie zaczyna... znajomy irlandczyk to robi, mowi ze skora duzo ladniejsza + na wlosy tez cos dziala i mowi ze czuje sie duzo lepiej, robi taki wlew 1 moze 2 w tygodniu, tylko ze ona ma siano, a przecietny polonez na zlewozmywaku(ja) na taka sume musi j**ac4 szifty...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja robię to w prywatnej klinice po znajomości jak mam hajs wolny to jadę z kumplem bo to jego znajoma tam pracuję i taka wlewka na full opcji kosztuje jakieś max 250 zł jak cały asortyment oni nam przygotowują a jak przyjedziemy sobie ze swoim tadem i reszta to znajoma nam to podpina za dosłownie 50 zł :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
O ile dobrze pamietam, Vit C., glukoza, glutation(nie pamietam czy to byl 2500mg czy 646mg). Koszt ok. 200pln ale ok to moglo byc 170 lub tak jak pajeczaq pisal 250. Dosyc dawno uczestnicyzlem w tym procederze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
2x 250 iu week tak mi najbardziej pasi co jakis czas zrobie tydzien wolnego bite tez 2x 500 iu week ale to było w moim odczuciu za duzo, po wyzej tysiaca iu na raz bez dobrej dawki IA zaraz morda w syfach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
300eu? Porażka. Zwłaszcza, że środki które są w tej wlewce kosztują max 30zł na porcję

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
300€ za co..?

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium