SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6111939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387521
jap******e 12miesiecy ja jechalem 12tyg w dawce 100mg e2d i sie balem ze mi nerki rozj**ie, po historiach niektorzych ludzi i mitach o podopiecznym okapa



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 04/09/2017 23:54:31

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
krzykacz
Cayek
To ile mg week trenu leciało, że takie jazdy z nerkami ? Łodziak jak pisal u mnie to mało nie było więc mnie to nie dziwi



Hexa solo 150mg 3x week, później mix z ace 100mg 3x week. Łącznie +1rok wyszło na trenie.


Ja wiem, że to zasługa trenu i że to wróci do norm, bo już wraca. Ale nery dojechało, nigdy tak długo trenu nie brałem. Przed trenem badania były ok, na trenie im dłużej cykl trwał tym gorsze wyniki były. Tren odstawiony wyniki się poprawiają, więc trwale nerek nie mam uszkodzonych. Ale to pokazuje to o czym się tutaj dyskutuje.


Czyli to nie mit że tren leci po nerach tylko prawda.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Natan33


Czyli to nie mit że tren leci po nerach tylko prawda.


Dokladnie i picie duzej ilosci wody nic tu nie pomoze

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28919 Napisanych postów 62548 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900866
ale picie za malej ilosci wody moze zaszkodzic widze po sobie jak pije mniej jak 5 litrow to mocz ciemny mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Płynów to mi akurat nie brakowało, piłem odpowiednie ilości. Większość tego okresu również był off od używek, także mam wiarygodne podejście do sprawy tren vs nery. Mam też pewne podejrzenie, że to chyba jednak wina trena hexy, bo od paru już lat moim faworytem jest właśnie hexa, i to po niego sięgałem, i to na nim miałem gorsze wyniki w nerach niż na ace. Jednak nie leciałem tak długo jak teraz hexy i wyniki z badania na badanie były słabsze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
To po jakim czasie zaczęły się pogarszac? Wiosnę lecialem chyba 3 miechy tren e i nerki lux. Nawet lipidogram był nie najgorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664004
Ja lecialem 10 i 8 miesiecy na trenie i nerki gitarka
Tylko mega slabo ze snem i samopoczucie do bani

Raczej sprawa z nerkami indywidualna chlopak tutaj z forum leci ponad 15 miesiecy metke z winem i warobowe nie wiele przekroczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Wiadomo że indywidualne, ale jeśli szukać większych problemów przy trenie to własnie w długoterminowym biciu, dawka też tu ma na pewno nie małe znaczenie,

W każdym razie potwierdziło się że tren może konkretny namieszać w nerach ale nie można mówić na pewno ze to reguła chociażby po powyższych przykładach,

Tak samo mówią że sdrol niesamowicie toksyczny, zabija apetyt itp, u mnie minęły 4 tyg i odpukac nawet jak bym chciał na siłę znaleźć coś negatywnego to nie znajdę bo nie ma czego, wszystko gra, zero problemów z czymkolwiek, apetyt niezmienny od początku


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-09-05 13:16:27

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Każdy ma tam swoje jakieś predyspozycje do czegoś. U mnie na oralach wali próby wątrobowe na Maxa w górę mimo dobrej profilaktyki, a nie odczuwam żadnych sidow z apetytem wzdęciami itd. W sumie poza alt ast i bilirubina idącą z czasem w górę resztę wskaźników wątrobych zawsze w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Słusznie.
Bo i wartość diagnostyczna tych wskaźników jest praktycznie żadna.
Pokazują, że wątroba bardziej się wysila co przecież jest normalne i my o tym wiemy, bo bierzemy 17alfa...

To tak, jak niektórzy udowadniają "zakwaszenie" organizmu mierząc pH moczu.
Ten sam poziom bro science.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

WHEY premium