SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aras84
zioekt
kosta83
Creative
100 iso,140 cypio,160 dekanianu

Moim zdaniem nie poczujesz spadku stężenia. Co innego może być z samopoczuciem. Test 400 nie bilem ale miałem test 300 też same długie estry i chodziłem zamulony i zalany. Przeszedłem na cypio w tej samej dawce i po 2 tygodniach wodą zeszła samopoczucie na duży plus. U Ciebie może nie być zmian

u mnie t400 dużo lepiej z samopoczuciem niż na cypie czy enanie solo, jak dla mnie super taki mix, nawet propka w nim nie potrzeba, choć w sumie wtedy nie pomyślałem, żeby go dodać tak sobie teraz kminie


Namowiles mnie na T400 w takim razie Rozejrzec sie bedzie trzeba za Cyberem.

W sumie nie napisałem, że cybera biłem wtedy Aś mnie przejrzał ale faktycha środek super i klepliwy na dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Robiłem dziś badanie estro, jestem ok 11dni po ost inj trenu ace, badanie robione metoda ECLIS na aparacie COBAS. Wynik 85,2 pq/ml, wartości referencyjne 13,5-59,5 pq/ml.
Jest u Mnie tylko 1 lab w miescie i nie miałem mozliwosci zbadac inna metodą.

Czy brac ten wynik za prawidłowy czy może byc jeszcze przekłamany po takim czasie od ost iniekcji trenu a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Oczywiscie ze brac jako prawidłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany, slin będzie lepsza novorapid czy actrapid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Panowie pytanie, jedna osoba mi pisze że ma wała Novothyral - apteka - Merck, bo zrobił badania tarczycy po 4 tabletkach i mu wyszlo w normie wszystko. Możecie napisać jak to możliwe? ja ogólnie nie badałem nigdy tarczycy, nie znam się na tym, ale fajnie jak byście coś napisali na ten temat, bo chyba jako tako nie ma innego Novo w obiegu? I w czym chłopak ma szukać przyczyny wyniku badań?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
Pisałem w oryginał/fake - niech weźmie novo rano na czczo i pójdzie zrobić badanie tsh - wtedy będzie miał pewność czy ma fejka novo czy nie przy braniu syntetyka tsh powinno być wyzerowane być może faktycznie są wałki Novo albo po prostu miał tak zajechaną tarczycę, że te 4 tabsy novo dają mu ft3 w środku widełek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Prosty test podjezykowy mozna przeprowadzic na poczatek. Rano na czczo 4tab i jak ssanie sie nie wlaczy to cos nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
Ten test podjęzykowy nie u każdego się sprawdza :) - sam wrzucałem pod język - na badaniach miałem ponad skale a ssanie się nie włączało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dla porównania ja mam dokładnie to samo t3 z tej samej przesyłki i ja zaraz to musiałem odstawiać bo byłem czlowiek kartka, dlatego ja jestem daleki od pisania że to wał bo "brail nachodzi, lub nie nachodzi" lub sluchania znachorów prześwietlających opakowania przez zdjęcie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od samego trzymania rano pudełka novo w rękach jestem głodny,więc i mnie te testy pod językiem nic nie dadzą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium