SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Czy hcg w insulinówce może leżeć 4tyg w lodówce? czy to zbyt długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Troche dlugo. Nie trzymalem tyle nigdy wiec nie wypowiem sie w kwesti odczuc po inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
bigendriu
Czy hcg w insulinówce może leżeć 4tyg w lodówce? czy to zbyt długo?


Trzymaja i dluzej i twierdza ze dziala. Osobiscie nigdy tyle nie trzymalem, poza tym malych dawek bym nie poczul to dzialanie moze byc zludne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
BigMen
Pany bilem 12j gh ed. 2j apteki wieczorem i 10j rano nouevoxa. Po dwoch tygodniach dopadlo mnie takie dretwienie ze odstawilem nouevoxa gdyz nie slzo funkcjonowac. Teraz czekam az sie uspokoi - ile moze to trwac? Juz tydzien lece na 2j apteki a dretwienie dalej sie utrzymuje choc znacznie mniejsze. Czy na mikigamie przejdzie? Czy zaczac od dodania 5j i co jakis czas zwiekszac co by sie organizm przyzwyczil?


Mnie trzymal ok tyg lecz ja do takich dawek nie doszedlem. Max po 5 jm bilem i tak naprawde tylko na omni mialem dretwienie, a konkretnie wrazenie ze mi palce eksploduja w nocy i brak czucia.
Na innych nie bylo juz tego, lecz u mnie teraz np leca 4 jm tylko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Mi zdazylo sie kilka raze ze dlonie spuchly az ruszac bylo ciezko palcami przy wysokiej podazy noveauxa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Chłopaki nie wiem jak uderzyć w podwyższone estro. Mój aktualny stan to "145" przy 7,63-42,6. Mam Letro. Zostało mi po wcześniejszym zbijaniu więc aktualnie nie korzystam z Ari. Na Exe nie reaguję dlatego wybieram inne środki. I mam taki plan aby brać 1/4 tabsa Letro co 3 dni. A później zrobić badanie. Sprawdzi się ? Nie chcę zbić estro zbyt nisko. Dobrze się czuję na lekko podwyższonym.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Dokładnie tak bym zrobił 1/4 letro c3d

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16159 Napisanych postów 18091 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196576
Letro jest bardzo mocne więc uważaj ale skoro już raz nim zbijales e2 to powinieneś mniej więcej wiedzieć jak reagujesz na ten lek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
bigendriu
Czy hcg w insulinówce może leżeć 4tyg w lodówce? czy to zbyt długo?

Spece z zachodnich portali mówią o trzymaniu max do 4 tygodni właśnie, więc ja nie przekraczam 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Siewca Wiatru
Chłopaki nie wiem jak uderzyć w podwyższone estro. Mój aktualny stan to "145" przy 7,63-42,6. Mam Letro. Zostało mi po wcześniejszym zbijaniu więc aktualnie nie korzystam z Ari. Na Exe nie reaguję dlatego wybieram inne środki. I mam taki plan aby brać 1/4 tabsa Letro co 3 dni. A później zrobić badanie. Sprawdzi się ? Nie chcę zbić estro zbyt nisko. Dobrze się czuję na lekko podwyższonym.



I za miesiąc zbadaj ponownie.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium