SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie potrzebuje żebyście polecili mi jak najlepszy zestaw na regenerację stawów, ścięgien. kiedyś miałem złamanie zmęczeniowe piszczela <przej**ana sprawa>, teraz pobolewa mnie piszczel przy bieganiu gdy gram co tydzień w piłkę tylko ze troche niżej. Co mi polecicie, wymieńcie dokładnie sprawdzone rzeczy. Myślałem o solcoserol, ten peptyd który jest wlasnie pomocny przy leczeniu kontuzji, co byście jeszcze dorzucili? czy te rzeczy to gra warta świeczki? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dużo MSM, do tego BPC i Solco. Do tego ogarnięty fizjo które pomoże wzmocnić okolice złamania.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Zapalenie piszczela wykluczasz? Duzo pozytywnych opini slysze ostatnio o Ostarine.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
bpc mi słabo podchodzi

ale tb500 poskladal mi przedramie z którym 3 lata sie męczyłem

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
w sumie nie wykluczam zapalenia piszczela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
wydaje mi się ze to zapalenie okostnej piszczeli, czym to wzmocnić panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
prz1993
Now też są różne wersje Właśnie Super Enzimes Nowa albo kreon25000 na receptę robią robotę.

Właśnie zakupiłem tego kreona. 2 tabsy ed do największych posiłków chyba powinny wystarczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
pawel515
wydaje mi się ze to zapalenie okostnej piszczeli, czym to wzmocnić panowie?


Przyloz reka do piszczela i poruszaj stopa, jesli chrupie to zapalenie piszczela, o ile to to samo co zapalenie okostnej. Wtedy antybiotyk diclac.


Mi dzisiaj przy wyciskaniu poprula sie klatka, chyba czas stestowac tb, bpc i solkoseryl. Jakies dodatkowe zalecenia? Silownia odpada na jakis czas. Moze basen cos pomorze? W sensie plywanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To już zależy od stopnia naderwania.

Mi przez pierwsze 2 tyg zabronił aktywności fizycznych mimo że miałem 3x1 cm naderwania piersiowego większego.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
nie słyszę żeby coś strzelało, a ból jest jakos 10cm nad kostka. jak dotykam to odczuwam ból. Jaki zestaw mi polecacie na wzmocnienie, tb-500 plus solcoseryl będzie ok?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium