SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Znajomy ma to samo po efce serducho czuje


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2016-09-18 21:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Zakwasy serca ?? Ja jestem po tyle to takie coś istnieje?
Obawim się ze trzeba się udać do lekarza i nie koniecznie do kardiologa

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Cayek
Miałem takie bóle od czasu pierwszej, a zarazem ostatniej przygody z clenem. Co to jest to niewiadomo, bo na badaniach nic nie wyszło. Na pewno częściej powracał gdy brałem mocne pre workouty, a odkąd je całkowicie odstawiłem to bóle zniknęły.


Clenbuterol niestety, nie jest zdrowy dla serca, pomijam już podbite ciśnienie , które stosunkowo łatwo zbić lekami.
Clenbuterol jest środkiem pobudzającym, uaktywniającym niektóre z receptorów, które są pobudzane podczas napływu adrenaliny, co to dla nas oznacza, to że np w przeciwieństwie do efki czy yohimbiny, jest dość znaczna różnica polega na sposobie, w jaki substancja pobudza niektóre tkanki w ciele.co często, kończy się częstoskurczem nadkomorowym.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
prz1993 dzieki za spostrzezenia super ze Ci pomoglo na stawy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43796
nuras
Zakwasy serca ?? Ja jestem po tyle to takie coś istnieje?
Obawim się ze trzeba się udać do lekarza i nie koniecznie do kardiologa



Opisałem jakie to mniej więcej uczucie więc daj odbój śmieszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Może się zdarzyć. Najprościej odstawić czynnik sprawczy i problemu nie ma. Albo obcinaj dawkę do takiej na której problemu nie będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
przy takiej sytuacji taper w dół i do lekarza pod obserwacje ...

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jeśli do lekarza to jaki sens przyjmowania czegoś co powoduje taki stan. Lekarz zj**ie i powie to co napisałem wyżej. Więc albo albo, albo zmniejsza i ryzykuje albo odstawia i problemu nie ma. Jaki sens przyjmować efedrynę i iść do cardiologa że coś się dzieje z sercem, i pewnie jeszcze ściema że nie mam pojęcia co to może być i skąd

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43796
Wybiorę do końca te parę tabletek i odstawię, widocznie efka już mi nie służy, dzięki panowie.
Krzykacz kolega chciał być zabawny ;)


Zmieniony przez - Warchlak1 w dniu 2016-09-19 12:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
tzn miałem na myśli taper do zera, może nie tak od razu schodzić z dawki do zera z jednego dnia na drugi, ale dać sobie te 3-4 dni i od razu do lekarza jak środek zniknie z naszego ciała w większym stopniu

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium