SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
103 kg obecnie. Ja tam jestem za tym żeby sprawdzać na sobie po 1. Kolejna sprawa moja ciekawość do Antka no i insa robi mi się niezbędna na masie teraz bo lecę ww wysoko i średnio uśmiecha mi się latanie z wyj**anym cukrem. Ogółem też uważam że im mniej tym lepiej i bardzo długo tak lecialem bo leciał test przez 2 lata potem test master i tren przez 1.5 roku i teraz chce sobie protestować co na mnie działa co nie bo lubię to k***a A skoro mnie na to stać, badania robię co miesoac i wszystko wygląda bdb to dlaczego nie? Poziom pro itp to dla mnie p******enie jest głupot straszne. Jak dla kogoś celem w życiu jest zarabianie to spoko ja nie muszę zarabiać na tym sporcie mam inne źródła dochodu i rpboe to tylko dla siebie i swojej przyjemności. A to czy będę leciał 20 iu gh nie startując ma sens? To zależy z jakiego punktu widzenia patrzysz. Dla mnie ten sport jest wybawieniem. Nie mam dobrej genetyki mam w ch** skóry gino rozstępów. Nigdy nie będę wyglądał ładnie i estetycznie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale za to mam jakiś cel, marzenie do spełnienia co pozwala mk nie wracać do dragow Alko itp gdzoe to przez 10 lat nic poza tym nie widziałem. Dzięki temu mam kobietę już kupę lat moja sytuacja materialną jest git z rodziną żyje w zgodzie itp. Także zależy jakimś to patrzysz bo mówiąc o typie na siłce który bije x lat i nie wygląda nie znasz jego przeszłości i od czego zaczynał.


I mimo tego że jakimś specem nie jestem i poziom wiedzy taki sobie udaje mi się pomagać ludziom dzięki mojej pasji i jestem motywacją dla nie jednej osoby. Mi niczego w życiu więcej nie trzeba


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-20 12:04:59
14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
Dokładnie bez sensu jest taki rozmach ze srodkami na naszym poziomie, dlatego zostaje przy 700 testa, 800 npp, 500 primy, bo tak mnie cos korcilo na boldenonek, fajny stack z prima wychodzi, ale odpuscilem, przynajmniej na razie :)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94423 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Deka i test i masz już super cykl
Jak jest kasa dokladasz hgh slin t3 i si

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
A jak się sprawdza t3 bez hgh na masie?

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobrze się sprawdza trzymasz ft3 w górnej granicy i masz lepszy przemiał. Ogółem od przyszłego roku chce robić mase na test +deka +gh i insa I redu zmieniam deke na mastera. Tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3050
dmq92
Dobrze się sprawdza trzymasz ft3 w górnej granicy i masz lepszy przemiał. Ogółem od przyszłego roku chce robić mase na test +deka +gh i insa I redu zmieniam deke na mastera. Tyle.


Ale za to dawki pewnie juz spore i jakis oral czy inj prewo sie przyda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Spore dawki to kwestia względna, a poza tym nie wszystko jest zależne od dawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Dokładnie , to już nie te czasy że dawki to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Orale mi nie służą Ale Antka nigdy nie bilem więc tylko na test Ale raczej więcej Go już nie ruszę tak jak metka tylko 1x w życiu a dawki... teraz lecę 2x więcej niż kiedyś i szału nie ma A reszta dopięte lepiej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium