SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388506
ja tez polecam rehbanda neopreny na kolana, rozmiar mozesz sprawdzic miarka, masz podane na stronie producenta, jak chcesz kupic online to np. na allegro wpisz rehband i wyskoczy multum, tylko wiekszosc musisz czytac bo zwykle kupujesz 1 sztuke a nie pare.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
super to wezme Rehbanda ... serdecznie dziękuję chłopacy!!!

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Dorzucenie efki do t3 warto czy nie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29617 Napisanych postów 62990 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902790
efke w zaleznosci od celu i innej suplementacji warto dodac. rewelacja przy redu lub jako pw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
siemka kiedys juz byla chyba mowa cos na temat co ile dni podawaac dlugie estry lece obecnie test bold wtorek piatek i wydaje mi sie ze mam wachania stezen jest to mozliwe ze to odczuwam ? chyba przejde na pon sroda piatek co myslicie ?
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24572 Napisanych postów 68258 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538391
Az dziwne. Ale jak ma Ci pomoc to wal tak jak piszesz. Ja daje pon-czwartek enana i jakos nie czuje skokow. Chyba ze cisnienie masz wywalone bardziej-mniej, samopoczucie jest gorsze przy wyzszym i stad takie odczucie. Gdybania jest duzo. Sprawdz system 3szotow week
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
dandi88
Dorzucenie efki do t3 warto czy nie ?

Kurcze zawsze warto Jeszcze ja to pl apteka.
Tylko nie startuj z wysokiej dawki,
Dwie ampy polskiej apteki dobrze pamiętam
4

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
dandi88
Dorzucenie efki do t3 warto czy nie ?



A jak się czujesz na tym t3?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja bym ją dodał dopiero jak będzie mocna stagnacja albo fat zwyczajnie będzie leciał bardzo wolno, a apetyt rósł coraz bardziej. Na pewno nie na początku bo samo T3 robi kosmiczną robotę.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388506
ja tam nie cierpie t3, kazdy mowi ze tak naprawde bez badan nie ma jak oszacowac czy t3 naprawde legit i dziala, ja bralem t3 2x i oba razy mialem ssanie na slodkie ze ja****dole, mialem tak ze wstawalem o 2 w nocy glodny jak swinia i jechalem do tesco po 2L lodow, szczegolnie ssania mialem na curky proste ale tez nonstop maslo orzechowe po bani mi chodzilo, w tym roku redu robilem bez t3 i ssanie tez bylo duzo szczegolnie pod sam koniec, ale jazd takich wlasnie na cukry i orzechowe nie mialem praktycznie w ogole, a ef to bym dal gdzies w polowie redu, bo jw. szkoda odrazu wrzucac wszystko na raz.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium