SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytasz czy 700ml koli ed może być? Jak byś zapytał czy 7L to można by było debatować, ale 700ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
to moze jeszcze jedno pytanie jak juz pytam jak d**** trze,ba obowiazkowo wp*****lac ten brazowy ryz lub kasze przed treningowo? :) czy mozna leciec jak w innych posilkach bialy ryz lub makaron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
ja wode, zielona herbata z owocami słodzone słodzikami, cola zero też z 0,5l dziennie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
W przypadku tych smakowych zwracaj uwagę czy aromatyzowana czy faktycznie jakieś owoce suszone.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
Owoce suszone. Big-active
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
gorzej z zębami przy ten coli 0 :D:D a jakies liptony czy cos 0 ? sa takie napoje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29684 Napisanych postów 63045 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903006
vivat z biedronki i orange za 50 gr/2 l. w kaufie te najtansze tez sa bez cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
no jakeis najtanzsze to nie musza byc :) ale coli barwnik to zeby czarne szybko moim zdaniem sie zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
jaj**e chlopie, 3/4 twoich postow to smietnik, zadajesz pytania jak bys na silownie sie zapisal w styczniu tego roku. a siedzisz w dziale dla sterydziarzy, no i w sumie teraz widze date rejestracji i sie pokrywa wez sobie kup jakis gajner z monohydrantem i zrob ze 2 cykle, jak bedziesz myl zeby to nie beda czarne od coli, kawa poczernia, po herbacie tez zeby zmieniaja kolor jesli o nie nie zadbasz. zadajesz pytania dokladnie takie jaki masz staz na forum, tylko siedzisz w zlym dziale.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
a Ty okres masz? staz mam dlugi a nikt Ci nie kaze sie wypowiadac nie interesuje mnie Twoje chlopak to raz a dwa swoje wbilem wystarczajaco zeby tu siedziec ale nigdy nie prowadzilem wszystko idealnie i nie siedzialem na forum jak Ty nabijajac 7500 postow ciekawe jakie Twoje byly a to nie sa moje poczatki tylko po prostu wypytuje o napoje bo nie bazowalem na takich rzeczach a chce dobrze bez cukru smignac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium