SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dokładnie. I tak wroci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja walcze juz z tym ze 2 lata. Teraz schodze z BF i wycinam bo nie idzie tego upilnowac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Panowie,wedlug was warto na wrzucie ladowac 3g bialka /kg? Na redukcji rozumiem ale masa? Kazdy mi radzil zwiekszyc do 300g z 240 (103kg ) ale zauwazylem problemy wieksze trawienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Przymierzam się do redukcji i mam pytanie czy ktoś z Was robił ją na Trenie ale Enanie ? Chodzi mi o częste iniekcje które będą mnie męczyły. I chciałbym tego uniknąć. Dodatkowo chciałbym mieć więcej trenu niż testa. Jakie dawki trenu Enan bądź Ace byście polecili tygodniowo ? Tak żebym nie przesadził.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Creative
Panowie,wedlug was warto na wrzucie ladowac 3g bialka /kg? Na redukcji rozumiem ale masa? Kazdy mi radzil zwiekszyc do 300g z 240 (103kg ) ale zauwazylem problemy wieksze trawienne


Z insa ok, tak nie widzę sensu, sam się na sobie przekonałem schodząc z dawki nie zaobserwowalem żadnych negatywów a właśnie jednym z plusów było zluzowanie w sprawach trawiennych

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Siewca Wiatru
Przymierzam się do redukcji i mam pytanie czy ktoś z Was robił ją na Trenie ale Enanie ? Chodzi mi o częste iniekcje które będą mnie męczyły. I chciałbym tego uniknąć. Dodatkowo chciałbym mieć więcej trenu niż testa. Jakie dawki trenu Enan bądź Ace byście polecili tygodniowo ? Tak żebym nie przesadził.


ja leciałem tren e master e i chyba cypio plus t3 super combo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Creative
Panowie,wedlug was warto na wrzucie ladowac 3g bialka /kg? Na redukcji rozumiem ale masa? Kazdy mi radzil zwiekszyc do 300g z 240 (103kg ) ale zauwazylem problemy wieksze trawienne


2-2.5 gr to wystarczająca ilość ,chyba że wyjątki jak wyżej komplet saa/slin/hgh/t3 lub jakieś mega wycinki jak vlcd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
lodzianin1
Creative
Panowie,wedlug was warto na wrzucie ladowac 3g bialka /kg? Na redukcji rozumiem ale masa? Kazdy mi radzil zwiekszyc do 300g z 240 (103kg ) ale zauwazylem problemy wieksze trawienne


2-2.5 gr to wystarczająca ilość ,chyba że wyjątki jak wyżej komplet saa/slin/hgh/t3 lub jakieś mega wycinki jak vlcd


500mg Trenu E , 250 mg Cypka week będzie ok ? Do tego Proviron 3 tabsy dziennie.
T3 się boję. Nie chcę igrać z tarczycą. W końcowej fazie wrzucę jak zawsze johę i sally.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Sam myślałem o 3g białka. Ale ze względów czysto kalorycznych. Aby obciąć dzięki temu pozostałe makro i zmieścić się w deficycie bez obawy że będę miał za dużo paliwa które mogłoby mi przeszkodzić.


Zmieniony przez - Siewca Wiatru w dniu 2018-03-01 21:02:36

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Siewca Wiatru
lodzianin1
Creative
Panowie,wedlug was warto na wrzucie ladowac 3g bialka /kg? Na redukcji rozumiem ale masa? Kazdy mi radzil zwiekszyc do 300g z 240 (103kg ) ale zauwazylem problemy wieksze trawienne


2-2.5 gr to wystarczająca ilość ,chyba że wyjątki jak wyżej komplet saa/slin/hgh/t3 lub jakieś mega wycinki jak vlcd


500mg Trenu E , 250 mg Cypka week będzie ok ? Do tego Proviron 3 tabsy dziennie.
T3 się boję. Nie chcę igrać z tarczycą. W końcowej fazie wrzucę jak zawsze johę i sally.


To się nie bój, nie ma czego, przez ponad pół wieku badań nad tym środkiem nie ma żadnych dowodów na to że ma jakikolwiek negatywny wpływ na prawidłową pracę po zakończeniu podawania T3,

nie namawiam oczywiście ale serio nie ma się czego obawiać, T3 ma negatywny wpływ na serce ale tyczy się to głównie chorych stosujących lek latami


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-03-01 21:04:41

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium