SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
połąenie saa z dragami to mieszanka hardcorowa , albo jedno albo drugie saa to nie cukerki zdrowie wazniejsze ;;((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
winoz1$
połąenie saa z dragami to mieszanka hardcorowa , albo jedno albo drugie saa to nie cukerki zdrowie wazniejsze i tak później wszystko spada ; ((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
Creative
Panowie pewna rozkmina, od razu mowie, darujcie sobie glupie komentarze. Generalnie procz silki moja zajawka sa wszelkie festivale muzyczne sunrise,euforia,tranceformations,ultra,air beat one itp. jako iz staram sie laczyc silke z tym a nie mam zamiaru wspoinac tylko ile mialo sie w bicu to pije niby raz na miesiac, miche trzymam ciagle nawet na fazie. Ale czesciej zdarza mi sie siegac po inne srodki jak biale,mefedron,tabsy. Bo calkiem na trzezwo na takich wyjazdach nie da sie po prostu. Jak waszym zdaniem/doswiadczeniem, a moze widzieliscie jakies badania ma sie to na forme,progress zakladajac, ze dieta i tak jest ciagle trzymana a treningi nie odpuszczane ?


Co mogę mogę dodać do reszty, to tyle że kiedyś już tu taki był co bił, latał co tydzień po imprezach i już go dawno nie ma, zdrowie ma się jedno a łączenie dragow z saa to czysta głupota i stapanie po kruchym lodzie, powodzenia

Ja dołączam tylko do piwa zielone a co za tym idzie ciastka, jogurty słodkie i jakiś baton wpadnie. Raz w życiu wziąłem białko do nosa. Żadnych innych dragów,listków exstazy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
arci25
Arkus P
Creative
Panowie pewna rozkmina, od razu mowie, darujcie sobie glupie komentarze. Generalnie procz silki moja zajawka sa wszelkie festivale muzyczne sunrise,euforia,tranceformations,ultra,air beat one itp. jako iz staram sie laczyc silke z tym a nie mam zamiaru wspoinac tylko ile mialo sie w bicu to pije niby raz na miesiac, miche trzymam ciagle nawet na fazie. Ale czesciej zdarza mi sie siegac po inne srodki jak biale,mefedron,tabsy. Bo calkiem na trzezwo na takich wyjazdach nie da sie po prostu. Jak waszym zdaniem/doswiadczeniem, a moze widzieliscie jakies badania ma sie to na forme,progress zakladajac, ze dieta i tak jest ciagle trzymana a treningi nie odpuszczane ?


Co mogę mogę dodać do reszty, to tyle że kiedyś już tu taki był co bił, latał co tydzień po imprezach i już go dawno nie ma, zdrowie ma się jedno a łączenie dragow z saa to czysta głupota i stapanie po kruchym lodzie, powodzenia

Ja dołączam tylko do piwa zielone a co za tym idzie ciastka, jogurty słodkie i jakiś baton wpadnie. Raz w życiu wziąłem białko do nosa. Żadnych innych dragów,listków exstazy itp.


Twoja strata kolego... Kiedyś jak bedziesz na łożu śmierci to powiesz sobie: co za nędzne życie miałem...nawet ekstazy nie spróbowałem i nie wiesz, nie masz pojęcia co tracisz
6

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
To też racja, po ch** komu zdrowy mózg i wątroba w trumnie.
Trzeba to wypośrodkować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35091 Napisanych postów 89963 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941202
Natan33
arci25
Arkus P
Creative
Panowie pewna rozkmina, od razu mowie, darujcie sobie glupie komentarze. Generalnie procz silki moja zajawka sa wszelkie festivale muzyczne sunrise,euforia,tranceformations,ultra,air beat one itp. jako iz staram sie laczyc silke z tym a nie mam zamiaru wspoinac tylko ile mialo sie w bicu to pije niby raz na miesiac, miche trzymam ciagle nawet na fazie. Ale czesciej zdarza mi sie siegac po inne srodki jak biale,mefedron,tabsy. Bo calkiem na trzezwo na takich wyjazdach nie da sie po prostu. Jak waszym zdaniem/doswiadczeniem, a moze widzieliscie jakies badania ma sie to na forme,progress zakladajac, ze dieta i tak jest ciagle trzymana a treningi nie odpuszczane ?


Co mogę mogę dodać do reszty, to tyle że kiedyś już tu taki był co bił, latał co tydzień po imprezach i już go dawno nie ma, zdrowie ma się jedno a łączenie dragow z saa to czysta głupota i stapanie po kruchym lodzie, powodzenia

Ja dołączam tylko do piwa zielone a co za tym idzie ciastka, jogurty słodkie i jakiś baton wpadnie. Raz w życiu wziąłem białko do nosa. Żadnych innych dragów,listków exstazy itp.


Twoja strata kolego... Kiedyś jak bedziesz na łożu śmierci to powiesz sobie: co za nędzne życie miałem...nawet ekstazy nie spróbowałem i nie wiesz, nie masz pojęcia co tracisz

j/w kolega dobrze pisze wszystko jest dla ludzi tylko z głową ( oczywiście nigdy w kanał ! ) A dobre kółko daje radę i sam chętnie wrzucę to i owo życie jest zbyt krótkie żeby być normalnym z pozdrowieniami dla wariatów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem tam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Te zielone wcale nie lepiej na uklad trawienny dziala... rano sie budzisz a brzuszek pelny az sie ulewa. Mowicie o tym extazy co w krysztale w PL i w sumie nie tylko biora? Dwa razy mnie czestowali extazy(czyt. Pochodna mefedronu) po tym to brzuszek 3dni nie chcial pokarmu przyjmowac... jw. Wszystko jest dla ludzi. Pamietam jednego typa o ktorym pisze Arkus ale on byl hardcorem nad hardcory... i wazyl 130kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Extasy to MDMA, pochodna amfetaminy, a mefedron to pochodna katynonu, nie mają wiele wspólnego ze sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sorry ale to co wy cpiecie to koło mefedronu nie stalo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium