SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W DE daja nawet dzialki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Hahah ...
słyszałem o tych pakach dla ”narkomanów ” ” sterydziarzy ”
To fakt trzeba podać dane , rejstruja Cię , niesie to za sobą pewne konsekwencje .
Coś się wydarzy w Twojej okolicy , jesteś na podglądzie , bo przecie narkoman często jest na głodzie i środków mu brak . Pewnie podobne myślenie maja o dopingu . Mi tu psów za oknem nie potrzeba , wystarczy, ze mam kota .

Może macie racje , ze coś sobie nawkrecalem . Ale odczucia mam inne ostatnio przy strzale. Może mieć na to wpływ ze schudłem ? Ze troszkę mniej mam wody ?
Może to przez to . Poziom tłuszczu spadł hmmm

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
bigendriu
Natan33
bigendriu
easyriderr
mesja1905
panowie jakieś dobre igły poleci ktoś ?
Jestem w uk , kupuje tutaj na ebayu 1 lepsze i raz jest Ok , raz jakaś wyj**ka, ze tak powiem .
Jakby tępe ... nie wiem jak to opisać . Ale jak ktoś miał podobny problem wie o czym mowie .
Zachodzisz do apteki, mówisz steroid pack albo drug pack i masz za darmo strzykawki, igły i plasterki z alkoholem. Strzykawki te z tłoczkiem, ze cały towar wbijasz. Tylko nie w każdej aptece maja.



Ciekawe w której aptece dadzą ci za darmo igły, strzykawki i jeszcze waciki czy plastry z alkoholem, może strzały za darmo z omki też robią? chyba spytam :P :D


Nie do apteki tylko musisz się iść zarejestrować do specjalnego punktu dla narkomanów, wezmą Twoje detale, przeprowadzą z Tobą rozmowę i dadzą co potrzeba czyli igły, pompki i waciki z alkoholem.


e-lite
osobiście nigdy nie zastawiałam się nad marka igły a bije już naście lat %)


Ja tak samo, bije tym co mam żadnych specjalnych producentów nie wyszukuje.
A tępe igły...? Czasami człowiek spięty bardziej i ciężej się wbić i tyle ale że tępe to nie łykam tego




Zmieniony przez - Natan33 w dniu 24/04/2018 16:08:25



Jak mają narkomanowi pomóc dając mu strzykawki i igły?
a to że jestem na bombie nie oznacza że jestem przecież narkomanem.


Uniknie zakarzenia HIV np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
dmq92
bigendriu
Natan33
bigendriu
easyriderr
mesja1905
panowie jakieś dobre igły poleci ktoś ?
Jestem w uk , kupuje tutaj na ebayu 1 lepsze i raz jest Ok , raz jakaś wyj**ka, ze tak powiem .
Jakby tępe ... nie wiem jak to opisać . Ale jak ktoś miał podobny problem wie o czym mowie .
Zachodzisz do apteki, mówisz steroid pack albo drug pack i masz za darmo strzykawki, igły i plasterki z alkoholem. Strzykawki te z tłoczkiem, ze cały towar wbijasz. Tylko nie w każdej aptece maja.



Ciekawe w której aptece dadzą ci za darmo igły, strzykawki i jeszcze waciki czy plastry z alkoholem, może strzały za darmo z omki też robią? chyba spytam :P :D


Nie do apteki tylko musisz się iść zarejestrować do specjalnego punktu dla narkomanów, wezmą Twoje detale, przeprowadzą z Tobą rozmowę i dadzą co potrzeba czyli igły, pompki i waciki z alkoholem.


e-lite
osobiście nigdy nie zastawiałam się nad marka igły a bije już naście lat %)


Ja tak samo, bije tym co mam żadnych specjalnych producentów nie wyszukuje.
A tępe igły...? Czasami człowiek spięty bardziej i ciężej się wbić i tyle ale że tępe to nie łykam tego





Zmieniony przez - Natan33 w dniu 24/04/2018 16:08:25



Jak mają narkomanowi pomóc dając mu strzykawki i igły?
a to że jestem na bombie nie oznacza że jestem przecież narkomanem.


Uniknie zakarzenia HIV np.
. Chyba wiem, byłem 2 dni temu i dają za darmo i nie gadajcie jak nie wiecie. Podajesz inicjały i post code byle jaki i masz. Nie raz brałem i wiem. W lloydspharmacy ja biorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
bigendriu

Jak mają narkomanowi pomóc dając mu strzykawki i igły?
a to że jestem na bombie nie oznacza że jestem przecież narkomanem.


jak nie, sterydiany dożylnie to już jesteś wrzucony do jednego wora razem z ćpunami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natan33
Nie przesadzaj... 0,5 i 0,6 innymi się nie żgam

Wbijalem 0,45 ale olej musialem podgrzac. Teraz wbijam 0,5 i wchodzi zimny i lzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Pany pomoze ktos w odczytaniu wyników
Lekko ponad miesiąć leci
testobase 50mg ed
trenA 100ed
wino skonczyłem 10 dni temu 60mg ed
teraz leci masterP 100 ed
ari poł tab eod
cabaser poł tab week




Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Czego nie rozumiesz?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
najbardziej lipidów,bac sie ,nie ma czego,uwazać???
poziom testa i estro trochę niski????bo z tego co rozumie,
to tren powinien wybic w góre(przekłamac)mimo wszystko?

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nigdy nie widziałem badań po TNE, ciekawe czy tak to ma wyglądać

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium