SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
Panowie mam pytanko. Prawda jest ze na propie zrobimy bardziej jakosciowa mase niz na enanie czy cypio? Czy kolejny mit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Mit

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Inny profil działania, ale na tym wszystkim idzie to zrobić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
dieta będzie tutaj kluczem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Bjeorn
Panowie, ten ocet jabłkowy może być taki zwykły sklepowy? i ile go stosować w celu poprawy perystaltyki jelit?


najlepszy jest naturalny ( mentny)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bjeorn
Panowie, ten ocet jabłkowy może być taki zwykły sklepowy? i ile go stosować w celu poprawy perystaltyki jelit?


Nie wiem co to znaczy sklepowy bo Rossmann to też sklep ale wlasnie ten z Rossmanna jest rewelacyjny. I jest mętny.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Sklepowy to znaczy nie zrobiony samemu w domu :D kupiłem taki Kamisa ale skoro w Rossmanie jest lepszy to poszukam. Swoją drogą nie sądziłem że Rossmann sprzedaje produkty spożywcze takie jak ocet :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
trzeba się do rynku dostosować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jest ocet metny ( lepszy pro zdrowotnie)
i jest oczyszczony

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bjeorn
Sklepowy to znaczy nie zrobiony samemu w domu :D kupiłem taki Kamisa ale skoro w Rossmanie jest lepszy to poszukam. Swoją drogą nie sądziłem że Rossmann sprzedaje produkty spożywcze takie jak ocet :P


Sprzedaje produkty Bio i ten ocet właśnie ma taką etykietkę u nich

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium