SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Dzieki sog nie wchodzi. Odstawiłem t3 5 dni temu, chciałem zarzuic spalacz vpx red line( w waszych testach miał dobre opinie) . Są jakieś przeciwskazania, czy ormalnie po odstawieniu t3 mogę lecieć spalacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699683
możesz lecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Dzieki, sog jak wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zamiast pakować w siebie niebotycznie niepotrzebne dawki potasu czy magnezu itd poczytajcie sobie może lepiej o typowych objawach Hiperkaliemii:

układ nerwowy – apatia, splątanie, mrowienie, drętwienie w kończynach, drgawki;
układ mięśniowy – obniżenie siły mięśniowej, skurcze, a nawet porażenie mięśni;
układ krążenia – zaburzenia pracy serca.

Może tak lepiej wykonać pełny jonogram przed braniem czegokolwiek, w trakcie zweryfikować czy nie ma braków (ewentualnie dostawić te niewielkie dawki) a nie k***a 20tabletek dziennie.

Przecież na clen można tak reagować i niepotrzebne jest łykanie garści tbl 5x dziennie z myślą, że pomoże kiedy nie pomoże a jedynie bardziej zaszkodzi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Czy wysoka PRL może mieć wpływ na trądzik? Ktoś tak wcześniej napisał a nie spotkałem się wcześniej z taka informacją.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tak.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, spotkal sie ktos z wysypka na oxie? Kolega bierze i mowi, ze jak zaczal to dopiero wysypywac go zaczelo.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Odosobniony przypadek widocznie, lub powod jest inny
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Panowie właśnie dokładam i wskakuje na winko tab 40mg ed można odrazu dawke docelowa 20mg rano i wieczorem czy lepiej jakieś starodawne piramidki?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie stwierdzenie na forum jest takie "piramidy to w egipcie", ja też wyznaję tą zasadę i mi ona pasuje, kiedyś robiło się piramidy, ale to już dawno dawno. Leć normalnie docelowo. To moje zdanie, ale pewnie nie tylko moje
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium