SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
osobiście na provi lecę prawie rok non stop 50 mg dziennie ale takich rzeczy nie zauważyłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Diploid
Ok, pytam zupełnie serio.
Po około 5 miesiącach brania Provironu solo zauważyłem u siebie, trudno to nazwać sajdem, lekki szczękościsk, jak po koksie czy fecie, tylko dużo słabszy.
W niczym to nie przeszkadza, ot spostrzeżenie.

Rozumiem, że to efekt wpływu androgenu na układ nerwowy, ale czy inni to też mieli/mają?


Placebo
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Na DHEA też miałem, tylko silniejsze.
Może i placebo, cholera wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Diploid
Ok, pytam zupełnie serio.
Po około 5 miesiącach brania Provironu solo zauważyłem u siebie, trudno to nazwać sajdem, lekki szczękościsk, jak po koksie czy fecie, tylko dużo słabszy.
W niczym to nie przeszkadza, ot spostrzeżenie.

Rozumiem, że to efekt wpływu androgenu na układ nerwowy, ale czy inni to też mieli/mają?


Ty juz o to nie pytalęs kiedyś?
Ja lece zwykle 50mg ale i 200mg lecialem i nic takiego nie miałem. Moze piksy jakies tam dostales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
To ja 100 jadlem i myslalem ze sporo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Lodziak, Jacek jakie provi jecie? Kiedyś pamiętam bioniche coś tam klepało, ale teraz zacząłem andro i jest kosa, 50mg a samopoczucie bardzo do przodu. W zasadzie jak apteczny bayer kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja teraz Schering-a. Nie wyjałem z apteki i w sumie nie obchodzi mnie czy legit czy fejk ale juz przy 50mg ed jest wyzsze libido wyczuwalne. Dziala bankowo.)
Na Bioniche tez nie narzekałem bo brałem ze 2 lata i podobne odczucie i znacznie ekonomiczniej wychodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kiedys tylko apteka
Pozniej przytargalem z egiptu sam gips %%
Teraz we wrzesniu bedzie rok jak na andro smigam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ujdzie % ze 30 op sobie przytargalem i w kibel poszlo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium