SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Słowa Armani11 z wczoraj

Ten komentarz tyczy sie osob ktore pisaly ze Royal to fake. Nie ma roznicy miedzy partiami. Ja mialem partie ktora jest niby fakem. Zwiekszalem dawke bez badan- bo nic nie czulem. Az wieczorem skoczylo mi tak cisnienie, ze dostalem jazd, poszla krew z nosa, myslalem ze glowa mi wybuchnie. Wyladowalem w szpitalu, dostalem leki na zbicie, ekg itp. Po wyjsciu zrobilem badania i wyszedl taki wynik tescia. A chcialem juz zwiekszac. Niech to bedzie przestroga dla osob wierzacych w zanizane stezenia i inne p******y. Niby lab niskich lotow, a stezenie bardzo dobre. Royal z jasna gumka. Na przyszlosc osoby doradzajace niech sie zastanowia, piszace biore grama i tesc lekko ponad norme. Bo kiedys kogos zabijecie!

Dlatego poprosiłem aby wrzucił te badania bo kolega napisał, ze prawie sie przekrecił. A jesli moge jeszcze spytac armanii , ile liczysz wiosen ? i jakim cudem mogłes wczesniej pytac na forum skoro konto masz od wczoraj? wyglada mi to na zwykłą prowokacje.





Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-13 11:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
No własnie nie pytal. A ma pretensje , ze ktos napisał, ze royal to fejk. Jak miał towar to mógł wrzucic zdjecie do odpowiedniego tematu i tam zapytac a nie miec pretensje do bóg wie kogo. Naucz sie erwinos czytac ze zrozumieniem lub gdy nie znasz tematu to poczytaj o co chodzi a dopiero pozniej pytaj.



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-13 11:37:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
haha, chyba własnie po to sie zadaje pytania, żeby się czegoś dowiedzieć "nie pytaj jak nie znasz tematu" beka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Pytania tak ale pytac o to gdzie pytał? faktycznie beka ale chyba raczej z Ciebie skoro zadajesz pytania nie zwiazane z tematem
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Pożal sie na forum i jeszcze mamie bo tylko to Ci pozostało skoro brak Ci logicznych argumentów zwiazanych z tematem .
Przyszedł, namieszał, zagonił i uciekł. Nic tylko pogratulowac. Taki z Ciebie kozak.



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-13 12:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1224
Amg27 a po co mialem pytac, skoro mialem wszystko w odpowiedzi kogos kto opisywal Royala. Dostales dowody, a czepiasz sie innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1224
Niech tamta osoba wstawi badania ze Royal nie dziala. Wiosen mam 25. Pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Skoro to ktos opisywał, ze nie działa to napisz do tamtej osoby a nie piszesz, ze tak tu doradzaja ,ze o mało co sie nie przekreciłes.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium