SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Miczelx można wiedzieć czemu skasowałeś mój post co w nim było nie tegez czyli prawda absolutna jest tyko twoja i Krzykacza, inne zdane to cenzura to forum dyskusyjne czy forum wzajem adoracji .
Możesz mi dać czerwoną kartkę że ośmieliłem się mieci nne zdanie i nie podzielać zdania farmokologicznych autorytetów., w kazdej dziedzinie farmakologii.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-18 11:16:37
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
KLAJTA
Panowie będę się przymierzał do wycinki na test 250week t3 i clen dwa tyg on dwa tyg off. Co dać na czas off zamiast clena?


niby ciezko dostepny ale wpadl mi kiedys w rece devil shred, skladowo bardzo fajnie to wyglada, czyli "podstawka z termo" + 1.3 z yoszką w sumie myslalem ze ludzie juz powoli odchodza od clena na rzecz spalaczy lub chcoiazby sally, ktore nie ryje az tak.

up co to za zdanie odnosnie farmakologii?


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-01-18 11:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
już nic..

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
Nie patrząc na flaki co bardziej ryje ? Wino czy masteron ? Chodzi mi o lipidy, cholesterol, wypadanie włosów itp ?? 50mg wina vs 500mg mastera ace czy tam enan, mix.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
wins przoduje jeżeli chodzi o skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wnc1964
Miczelx można wiedzieć czemu skasowałeś mój post



Mozna, oto tresc posta :
wnc1964
Siema wszystkim.

Rafał patrzałeś, wczoraj końcówce nam zafundowali z Macedonią 24-23 , z Francja z taką grą nie powalczą .

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Miiczelx to zwracam honor i przepraszam ja napisałem w złym temacie, myślałem że chodzi o inny post, nawet byłem przekonany. Wyjaśniona sprawa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zdarza sie, luz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wiesz nie potrzebnie , cię osądziłem o złą intencję a ty mi zrobiłeś przysługę, dlatego natychmiast przyznałem się do błędu. Dzięks za obiektywizm.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
Przechodzac z 200mg deci week po paru miesiacach na 300mg NPP i dając masteron mix 600mg week będzie to miało jakis sens ?? Najchętniej bym dal tren ale nie da rady
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium