SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Ta maszynka nadaje się do golenia głowy ? Ja depiluje kremem plecy i klatę a reszta maszynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170481
CooCaine
Dzieki, juz nigdy nie pozwole sobie na dluzszy okres bez badan i od dzis bede to pisal kazdemu. Nie sadzilem ze estro moze tak zycie zj**ac, nie wyobrazam sobie jak moglbym tak dalej funcjonowac jak zywy trup. Nie potrafilem dokonczyc dnia pracy bez 1h snu w przerwie Nie chce przesadzac, ale wydaje mi sie ze efektownosc zycia, pracy mialem na poziomie 20% normalnego czlowieka mimo ze prolka zbijana od dluzszego czasu profilaktycznie. Za 2 tyg badania zobaczymy





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 5/31/2017 8:43:45 AM


No mocno podbite estro bądź za bardzo zbite rozbi życiowy rozpyerdol, do tego mocno podbie prl i karastrofa,

jednak ja zauważyłem że wraz z rosnocym stazem tolerancja na podbite estro rosnie, kiedys estro 3x norma powodowalo to masakryczne samopoczucie, w tym momencie mając estro na takim poziomie czuje się zayebiscie, więc to trochę bardziej złożony temat jak widac




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-05-31 20:22:52

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja tylko wosk Ale skusiłem się na tą polecana tutaj maszynkę philipsa i powiem jestem pozytywnie zaskoczony fajna warto

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Panowie z tym testem z soda jak sie odbilo po 4-5 minutach dopiero to co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tadeusz Sowiński mówił, że ten test jest warty tyle co nic.
Mi też się odbiło po 5-6 min

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zdania sa podzielone, aczkolwiek z nim ciezko dyskutowac

Napewno nie jest to test heidelberga, ale powtorzony kilku krotnie moze dawac wskazania do dalszej diagnozy

Kolejnym "testem" jest podanie 650mg beatiny hcl w czasie posilku (pod koniec), ma byc to posilek ze sporo iloscia bialka, wiec okolo 200g miesa,
Jak nic sie nie dzieje oznaczac ma to za niski poziom kwasu solnego,
Jezeli pojawi sie uczucie ciepla, pieczenie (ktore kiedys przypuszczam wszyscy mieli bez niczego ) tzn ze prawdopodobnie poziom kwasu jest ok.
To sa domowe sposoby, nie mozna wymgagac tu laboratoryjnej dokladnosci.


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-06-01 07:32:43

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
CooCaine
Dzieki, juz nigdy nie pozwole sobie na dluzszy okres bez badan i od dzis bede to pisal kazdemu. Nie sadzilem ze estro moze tak zycie zj**ac, nie wyobrazam sobie jak moglbym tak dalej funcjonowac jak zywy trup. Nie potrafilem dokonczyc dnia pracy bez 1h snu w przerwie Nie chce przesadzac, ale wydaje mi sie ze efektownosc zycia, pracy mialem na poziomie 20% normalnego czlowieka mimo ze prolka zbijana od dluzszego czasu profilaktycznie. Za 2 tyg badania zobaczymy






Zmieniony przez - CooCaine w dniu 5/31/2017 8:43:45 AM


No mocno podbite estro bądź za bardzo zbite rozbi życiowy rozpyerdol, do tego mocno podbie prl i karastrofa,

jednak ja zauważyłem że wraz z rosnocym stazem tolerancja na podbite estro rosnie, kiedys estro 3x norma powodowalo to masakryczne samopoczucie, w tym momencie mając estro na takim poziomie czuje się zayebiscie, więc to trochę bardziej złożony temat jak widac




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-05-31 20:22:52



trzeba wiedziec co jest dla czlowieka dobre na jakim poziomie, jak z wszystkicm w tym sporcie, dieta, treningiem suplementacja, dopinigiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
lodzianin1
Panowie z tym testem z soda jak sie odbilo po 4-5 minutach dopiero to co?


Ja robiłem kilka razy w zeszłym roku i z tego co pamiętam to jakoś zawsze ok 70-75 sekund wychodziło dla mnie.

Może soda nie świeża jest? Kup nową i spróbuj jeszcze raz.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
flex1976
Ta maszynka nadaje się do golenia głowy ? Ja depiluje kremem plecy i klatę a reszta maszynka


Do glowy niestety sie nie nadaje, glowe najlepiej machem itp
Kupilem na allegro wklady GILLETTE FUSION PROGLIDE od goscia ktory ma je z USA - 1 wklad starcza mi na miesiac (golę się co drugi dzien + 2 x w tygodniu glowa)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
lodzianin1
kiedyś chciałem aby żona mi plecy depialtorem objechała , wytrzymałem jedną łopatkę


Depilator wyrywa a ta maszynka obcina wiec jest luzik

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej