SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
10iu rano, 10iu przed treningiem i 10iu po treningu, ale ta insa to tak cyklicznie, 4 tyg i potem przerwa. novorapid leci
2

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
A Nie lepiej dać inse 3x po treningu

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrWodoo
wolisz zeby cie klepnelo 5mg czy 25mg? jak podasz tabsa to on musi przejść przez drogę pokarmową, a po tym musi podnieść się jego stężenie we krwi


metanabol zaczyna byc wchlaniany juz w przewodzie pokarmowym, 1-3 h masz maksymalne stezenie po czym spada, a dwa ze meta prewo ma tylko za zadanie podniesc synteze azotu(taka mocniejsza arginina) nic pozatym takze co tu ma kopac ? bo nie wiem. Ale patrzac po tym jak stosujesz insuline to widze ze pojecia nie masz nie tylko o podstawach.

P.s nie obraz sie ale taka jest prawada a pisze to tylko dlatego zeby ktos nie popelnil takiego bledu i przypadkiem nie stosowal tak samo. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
snara
A Nie lepiej dać inse 3x po treningu


a jakies uzasadnienie czemu lepiej? chetnie sie zapoznam

@do pana wyzej - ile glow, tyle sposobow przyjmowania, zakladam ze ty jestes certyfikowany przewodnik stosowania insuliny i pewnie nigdy nie musial sie uczyc na bledach (o ile jakikolwiek teraz popelniam, bo argumentow nie przytoczyles)
dodatkowo zakulało u Ciebie czytanie ze zrozumieniem, bo uniosłeś się i podparłeś słowami, których ja nawet nie próbowałem zaprzeczyć w pierwotnym poście ;)
mam nadzieję, że tą dyskusję tutaj zakończymy chyba, że wniesiesz jakąś wartość, choćby nawet tak jak ja czyli błędną i ktoś ją może wtedy poprawić.


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2018-09-18 16:27:57
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
Co jest złego w jego przyjmowaniu insy? Pre i post wo najczęstszy protokół, a z rana też ma swoje uzasadnienie. Chociaż do gh można i pokusić się o bicie do każdego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Tylko że 5iu to troche słabo tego gh
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170945
snara
A Nie lepiej dać inse 3x po treningu



Nie rozumiem gdzie tu jakikolwiek sens,
jak ktoś idzie na silke wieczorem to co z pozostala częścią dnia i jak ma to zmiescic później?
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrWodoo
snara
A Nie lepiej dać inse 3x po treningu


a jakies uzasadnienie czemu lepiej? chetnie sie zapoznam

@do pana wyzej - ile glow, tyle sposobow przyjmowania, zakladam ze ty jestes certyfikowany przewodnik stosowania insuliny i pewnie nigdy nie musial sie uczyc na bledach (o ile jakikolwiek teraz popelniam, bo argumentow nie przytoczyles)
dodatkowo zakulało u Ciebie czytanie ze zrozumieniem, bo uniosłeś się i podparłeś słowami, których ja nawet nie próbowałem zaprzeczyć w pierwotnym poście ;)
mam nadzieję, że tą dyskusję tutaj zakończymy chyba, że wniesiesz jakąś wartość, choćby nawet tak jak ja czyli błędną i ktoś ją może wtedy poprawić.



Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2018-09-18 16:27:57


Wiedzy za darmo nie rozdaje ale moge szanownego kolege naprowadzic :) a mianowicie zadaj sobie pytanie po co sie bierze inse. I zastosuj ten sam schemat u siebie, ja wcale sie nie unosze to ze skrytykowalem Twoj sposob myslenia to tylko poto zeby naprowadzic Cie na prawidolowy tok myslenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Co jest złego w jego przyjmowaniu insy? Pre i post wo najczęstszy protokół, a z rana też ma swoje uzasadnienie. Chociaż do gh można i pokusić się o bicie do każdego posiłku.



Nic tylko trzeba wieciec po co i kiedy :) a jak ktos powiela bledy kogos i robi cos na oslep to szkoda jego czasu chlopak ktory ma 3,5-4 tys kal w diecie wcale nie potrzebuje insy :D bo watpie zeby jadl 6tys kal dziennie 7 dni w tyg :) chyba ze mail problem z wysokim cukrem juz przed stosowaniem saa/gh :)





Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2018-09-18 19:10:17

Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2018-09-18 19:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Musze sie doinformowac bo nie zasne takie cos jak stenbolon zobaczylem i przyznam sie ze nie slyszalem do tej pory. Na naszych forach nic nie ma, a z usa wynika, ze to dht (i chyba tak jest), a reszta to juz rozne opinie. Ze to po prostu antek inj, inni ze to superdrol inj, a i ze to 1-rip pod inna nazwa. Slyszlal ktos cos?

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium