SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
90 procent moich znajomych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
Nie pisalem jak na heliosie ale 3 dzien byl najgorszy cieplo qrwa mi bylo jak na 100mg dnp. Krecilem godzine aeroby po 20 minutavh wlaczyla sie niesmiertelnosc dzisiaj juz nie bylo takiej masskry ale bylo ostro. Zobaczymy czy w niedziele pokaze chociaz -2 cm. M6sle sobie ze jak skoncze heliosa to pocisne sobie yohe w kapsach, co polecacie taniego bo yoha droga. I ile bym musial zjesc jaki byl tam przelicznik ?? 2,5mg na 12 kg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
skromnyAnabolik
to moze jeszcze jedno pytanie jak juz pytam jak d**** trze,ba obowiazkowo wp*****lac ten brazowy ryz lub kasze przed treningowo? :) czy mozna leciec jak w innych posilkach bialy ryz lub makaron?

ja p******e serio? i Ty saa bierzesz ? Chłopie Ty masz braki z podstaw odżywiania a gdzie tam droga do saa... jeszce ponoć dlugo trenujesz i "swoje" wbiłeś oczywiscię no offence, ale rozwalaja mnie takie pytania w tym dziale, dziale dla ludzi, którzy odzywianie i trening maja bdb ogarnięte. Potem jeden łebek z drugim wbija towar i zdziwiony że na na gramie "nie idzie" i pyta czy zamiast antka dodać tren bo "zastój" bedzie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
miczelx
Ale ziemniaki to nie jest wegiel prosty (nawet jakby byly to i tak nie ma zadnego znaczenia) , nie wiedzialem ze w 21 wieku jeszcze ktos moze myslec zle o ziemniakach serio


Moje najlepsze zrodlo ww bez dwoch zdan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
DJ__
Nie pisalem jak na heliosie ale 3 dzien byl najgorszy cieplo qrwa mi bylo jak na 100mg dnp. Krecilem godzine aeroby po 20 minutavh wlaczyla sie niesmiertelnosc dzisiaj juz nie bylo takiej masskry ale bylo ostro. Zobaczymy czy w niedziele pokaze chociaz -2 cm. M6sle sobie ze jak skoncze heliosa to pocisne sobie yohe w kapsach, co polecacie taniego bo yoha droga. I ile bym musial zjesc jaki byl tam przelicznik ?? 2,5mg na 12 kg ??


DB Pharma też ma Yohimbine 5mg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Tu chyba mamy pakerów super genetyki, redukują na coli z biedronki,masują na węglach prostych i unikają ziemniaków....


Krzykacz z tą colą w hydraulice to mnie rozwaliłeś

Ja osobiście używam coli do czyszczenia kibla (nawet dotykać muszli nie muszę) i do odrdzewiania metalu lub aluminium, także na prawdę super produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
mm1986
miczelx
Ale ziemniaki to nie jest wegiel prosty (nawet jakby byly to i tak nie ma zadnego znaczenia) , nie wiedzialem ze w 21 wieku jeszcze ktos moze myslec zle o ziemniakach serio


Moje najlepsze zrodlo ww bez dwoch zdan


Zgadzam się w 100%, teraz na redu to moje główne źródło węgli. Jeszcze nieco chleba żytniego, ale z niego będę schodził całkiem, a zostanie pewnie tylko odpowiednia ilość ziemniaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
justtraning
Tu chyba mamy pakerów super genetyki, redukują na coli z biedronki,masują na węglach prostych i unikają ziemniaków....


Krzykacz z tą colą w hydraulice to mnie rozwaliłeś

Ja osobiście używam coli do czyszczenia kibla (nawet dotykać muszli nie muszę) i do odrdzewiania metalu lub aluminium, także na prawdę super produkt



Ja przypalisz wspomniane tutaj już ziemniaki, zalewasz patelnię czy garnek na noc colą i rano masz czyściocha - kwas robi swoje

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Filtrujcie bajere.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium