SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
SalvatoreLucania
Wojmir
SalvatoreLucania
W sumie racja ale bardziej zachodzi obawa o zdrowie potomstwa. Choć ja to tam nie wierze w te wszystkie zabobony ze np. eq uposledza płod itd.


Nie znam tematu dokładnie, więc się nie wypowiem co do bolda, ale takie tematy nie są kwestią wiary tylko nauki.


A nauka i badania zmienia sie jak skarpetki ed.


Lepsze to niż abstrakcja, poza tym nie generalizujmy. Są pewne dziedziny nauki, gdzie wiemy na tyle mało, że stawia się hipotezy, ale są takie, gdzie jest udokumentowane, zbadane, przeanalizowane przypadki i mamy wynik zero-jeden, którego nie podważysz. Wiara to tylko wiara. Moze sie udo, a moze sie nie udo ;)
Poza tym moim zdaniem rola bolda kończy się na AI, wobec testa nie ma żadnych dodatkowych profitów, poza tym, więc lepiej wbić więcej teścia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Wojmir
SalvatoreLucania
Wojmir
SalvatoreLucania
W sumie racja ale bardziej zachodzi obawa o zdrowie potomstwa. Choć ja to tam nie wierze w te wszystkie zabobony ze np. eq uposledza płod itd.


Nie znam tematu dokładnie, więc się nie wypowiem co do bolda, ale takie tematy nie są kwestią wiary tylko nauki.


A nauka i badania zmienia sie jak skarpetki ed.


Lepsze to niż abstrakcja, poza tym nie generalizujmy. Są pewne dziedziny nauki, gdzie wiemy na tyle mało, że stawia się hipotezy, ale są takie, gdzie jest udokumentowane, zbadane, przeanalizowane przypadki i mamy wynik zero-jeden, którego nie podważysz. Wiara to tylko wiara. Moze sie udo, a moze sie nie udo ;)
Poza tym moim zdaniem rola bolda kończy się na AI, wobec testa nie ma żadnych dodatkowych profitów, poza tym, więc lepiej wbić więcej teścia ;)


To chyba dobrych boldów nie brales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
No i się zaczyna
Lecę po popcorn
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387527
lodzianin1
W stanach na bombach po naście lat i to lepszych i też rodziny powiększają .
Podstawa to spermę zbadać


przykladow jest multum, coleman za czasow swietnosci to co ? 8 czy 9 bachorow, strzelal jak z karabinu, jedno za drugim a 1 bylo nawet invitro z jego nasienia i przeciez baba sie dowiedziala kto byl dawca i pozwala go o alimenty lata temu sa przypadki odwrotne jak np. cutler, ktory nie ma dzieci w ogole a jest juz po 40stce, ludzie robia dzieci na bombie, bez bomby, na pct, z hcg, bez hcg i tak zdarza sie ze komus urodzi sie jakos uposledzone dziecko, ale tak samo , rodza sie i ludziom ktorzy nie wala saa a moga miec cos w genach. sam mam ziomka ktory byl blisko karlowatosci, o ktorym tu juz wspominalem w sprawie hgh dlugi czas temu, ma on brata, brat ma chyba 3 dzieci i nie mial w ogole problemow jak on - wszystkie dzieci zdrowe, a on natiomiast ma jedno i ten dzieciak bardzo chorowity, byly problem przed porodem i sa po porodzie, zdrowy w 100% nigdy nie bedzie, nie mam pojecia co mu do konca jest ,ale przedewszystkim szkoda dzieciaka a szkoda i tez ojca, bo znam go cale zycie, nie cpal, nie palil, alko to raz od swieta i co?






Zmieniony przez - lordknaga w dniu 1/8/2019 4:55:18 AM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3050
Jaki beta bloker oraz dawkowanie przy ciśnieniu od nandro? Metocard 27,5mg słabo daje rade chyba że dawka mała, noliprel 5mg ed też próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
U lekarza byłes czy sam sobie beta blokery dobierasz zależnie od pogody???
U mnie Bisocard daje rade.

lodzianin1
No i się zaczyna
Lecę po popcorn


Ja z nikim się ciał nie będę tylko mówienie ze kazdy bold równa sie obniozne estro to jak mówienie ze kazdy Polak to złodziej.
Czemu w ciagu roku przerobilem 2 boldy i mi estro zaden nie urypał?




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-08 06:55:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3050
Byłem i metocard dostałem ale jak lekarz rodzinny powiedział 1 tab ed tak jest ok przy 1 tab ale 2-3x ed, ciśnienie skacze po treningu, po weglach i na wieczór co jedynie jest uciążliwe, tak jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie szalej tak z tymi tabletkami. To już nie zabawki. ja Bisocard z ranca do sniadania jem ale tylko 5mg. Przed zawodami daaawno temu jak wzaylem 90kg to w ogole zaden beta bloker nie szedł bo cisnienie było 110/70
Norma ze po treningu po duzej ilosci ww skacze ale to chwilowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
SalvatoreLucania
U lekarza byłes czy sam sobie beta blokery dobierasz zależnie od pogody???
U mnie Bisocard daje rade.

lodzianin1
No i się zaczyna
Lecę po popcorn


Ja z nikim się ciał nie będę tylko mówienie ze kazdy bold równa sie obniozne estro to jak mówienie ze kazdy Polak to złodziej.
Czemu w ciagu roku przerobilem 2 boldy i mi estro zaden nie urypał?





Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-08 06:55:43


Bo nie każdemu uwali mi nie ubija ,leciałem bolda i tri bolda i jeszcze ja wrzucałem
Koleżka leciał to samo ze mną dwa razy i E2 poniezej wykrywalności bez ia
Temat rzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wracajac do tematu gnicia w miecha w jelitach. Cos mi dzwonilo wczoraj ale nie bylem pewien. To bialko w uproszczeniu gnije, nie wazne jakie, znalazlem ten film o ktorym myslalem. Wpiszcie na YT jak kogos temat interesuje:

Dieta bogata w białko cz. 2. Białko roślinne kontra zwierzęce

W ogole polecam filmy Patryka jak ktos troche bardziej swoim organizmem sie interesuje, bo facet to geniusz, a pod filmem zawsze jeszcze pismiennictwo daje i mozna doczytac.

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej