SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16206 Napisanych postów 18124 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196724
To było do mytant. Z twoją teorią się zgadzam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Z kury zagrodowej kupionej w markecie po usmazeniu ubylo 25%. Sprawdze jak sie zachowa rynkowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
pawel82
Nie twierdzę że nie jest możliwe tylko że bardzo rzadko to występuje...nie popadajmy w paranoje że od złego jedzenia z marketu w psychiatryku wylądujemy


tam się odżywia 99 % ludzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pawel82
Tak oczywiście że złe jedzenie poryje szybciej flaki itp...prawda jest taka że jeżeli byśmy chcieli naprawdę zdrowe jedzenie to musielibyśmy je sami hodować/uprawiać


to bys musial jeszcze wymienic glebe i powietrze

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5422 Napisanych postów 15447 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388607
najlepiej zbudowac taka kopule jak mieli w simpsonach i ta sobie zyc, wiadomo ze dzisiaj praktycznie nic nie jest zdrowe a jak mowia ze jest to i tak tego nie idzie sprawdzic... tunczyk ble, panga ble, losos ble, drob ble, warzywa/owoce to samo a na koniec i tak kogos samochod p******nie szkoda zycia zeby sie martwic na przyszlosc, kazdy robi po swojemu i jeden drugiemu raczej nie udowodni, ze jego podejscie jest lepsze.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941353
lodzianin1
pawel82
Nie twierdzę że nie jest możliwe tylko że bardzo rzadko to występuje...nie popadajmy w paranoje że od złego jedzenia z marketu w psychiatryku wylądujemy


tam się odżywia 99 % ludzi

No właśnie i jak każdy miałby tak patrzeć co mu będzie to w końcu by z głodu umarł...oczywiście jestem bardzo za zdrowym jedzeniem ale w tych czasach naprawdę ciężko z tym albo po prostu jest za drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
pawel82
Nie twierdzę że nie jest możliwe tylko że bardzo rzadko to występuje...nie popadajmy w paranoje że od złego jedzenia z marketu w psychiatryku wylądujemy


Taki mądry jesteś
A czy ktoś kiedyś przebadal osoby którev wyladowaly w psychiatryku?
Czemu itd

2 jak ktoś już napisał refluks zgaga i że coś nie tak jest ok
Mam zgagę idę do gastrologa wypisuje mi ipp i zgagi nie ma
We flakach gnije wszystko grzybice bakterie itd ..

k***ą tu każdy gra cwaniaka a jak przycisnie płacz


Napisz o sobie bo wiele osób wie co odp*****lalem z turbina dawkami i myślałem że wszystko wiem

Ale nikt nie wie że rok temu w październiku byłem jedna noga w grobie

Miałem około 1% na przeżycie
Żyje bo miałem szczęście silny organizm

I tyle z p******enia i kozaczenia :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Mamy syf w jedzeniu mamy też mózgi z których powinniśmy korzystać

Mimo jedzenia syfu mamy możliwość
Przy pomocy ziół suplementow oczyszczania organizmy i dostarczania tego co zostało zniszczone itd

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Też znam osoby z pierwszych miejsc
Doj**ane kozaki ale i też mieli momenty że musieli same flaki rok doprowadzać do porządku a o kosztach nie będę pisał

Bo to większe pieniądze niż hgh

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941353
Tak można być chorym itp ale od złego jedzenia wylądować w psychiatryku ? Bez przesady ! Choroby psychicznej szuka się w głowie a nie w jedzeniu ....
To że Ty miałeś problemy zdrowotne to nie znaczy że każdy będzie miał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium