SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A jaka najwieksza dawke brales poprzednio? Jakis punkt odniesienia masz?


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-01-31 18:50:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 96 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2089
andro 800 week lecialo, ale wpadly mi 2 opak alphy oryg boldka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jesli 800mg bylo ok to 750mg tez powinno byc ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Nie zauwazylem żeby estro zmienialo się jakos znacząco jak utrzymuje stala dawke, drobne roznice, paru punktów nie odczuwalne, badam czasami czesto czasami rzadziej ale nigdy nie było tak że na jednym badaniu było inaczej jak na kolejnym, zawsze bardzo zbliżony wynik

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Panowie, walę mastera z propem co 2 dni i od jakiegoś czasu mam spuchniety prawy poslad w miejscu iniekcji. Nie boli, ropy brak. Czy to może byc stan zapalny zwiazany z niewchlonietym do końca olejem?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Bardziej niewygojone miejsce po poprzednich inj. Daj doraźnie miejscowo maść z diklofenakiem + niską dawke naproxenu tabs.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
To moze i ja zapytam doswiadczonych. Gh podskornie czy domiesniowo jak preferujecie? Na zywo rozne opinie, no przy dzielonych dawkach np rano podskornie a po treningu domiesniowo. U mnie na silce starszej daty zawodnik no inse wbija w bark twierdzi ze lepiej i szybciej sie wchlania . Wasze zdanie?

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja hgh podskórnie ,jak chce szybciej to nowa lisopro jest również do podawania dożylnego
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jeszcze sie nie spotkałem żeby hormon ktoś bił domięśniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
Ja zbytnio się nad tym nie zaglebiam i bije jak mi wygodniej. Ale widze, ze każdy ma jakas swoją teze. Np pamiętam jak czytałem ze chyba Gluchy? pisal żeby insy nie bic w dol brzucha bo niby fat sie bardziej odklada.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium