SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mesja1905
lordknaga
daj jakis nac do watrobki, ziomal moj dlugo lecial izo i bral tez troche tego, to mowil ze bron boze z jakimis oralami jechac, mowil ze najlepszy okres bania w czasie mostku.

Poczytałem o tym N-Acetyl-cyateine
Kupię chyba swansona 600 mg tab .
1 tab zrobi robotę ?
Ciekawy środek z opisu , pierwszy raz o nim szlysze


nie zapomnij o witaminie C :) ja do 1g nac bralem 2 gramy wit c zalecany jest stosunek 1:2 lub 1:1, bez witaminy c nie przetworzysz tego w tzw. GLUTATION :) czyli nic innego jak Tad600 :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Pamietam jak około 8 -9 lat temu pokazał się tad u mnie na podwórku
Jaka to była sensacja , eliksir młodości
Jak to świetnie nie działało na wszystko
Cerę włosy paznokcie
Chłopaki dla kobit swoich to zawijali
Ale z czasem moda przeminęła jak na spodenki w kratkę Haha
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A no wlasnie przypomnieliscie mi ze trzeba przybic gluta i wit c
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
BigYorkie1488
mesja1905
lordknaga
daj jakis nac do watrobki, ziomal moj dlugo lecial izo i bral tez troche tego, to mowil ze bron boze z jakimis oralami jechac, mowil ze najlepszy okres bania w czasie mostku.

Poczytałem o tym N-Acetyl-cyateine
Kupię chyba swansona 600 mg tab .
1 tab zrobi robotę ?
Ciekawy środek z opisu , pierwszy raz o nim szlysze


nie zapomnij o witaminie C :) ja do 1g nac bralem 2 gramy wit c zalecany jest stosunek 1:2 lub 1:1, bez witaminy c nie przetworzysz tego w tzw. GLUTATION :) czyli nic innego jak Tad600 :)


Wziąłem i 500g C
I cynk
I ogólne witaminy
Nie wiem czy tak zawsze jest na tej stronie czy tylko dziś , ale wszystko -40,-50% cen
W porównaniu do sklepu gdzie kupuje takie środki czy nawet amazona to bez porównania .
Dzięki panowie za pomoc
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5367 Napisanych postów 15375 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387976
z myprotein czy bulkpowders wyjdzie cie tanio proch, ja tam wole w kapsie brac, z tego co kojarze to zalecenia sa 2g ed, ja dawalem 1g do pierwszego i 1g do ostatniego posilku, mialem alat i aspat w okolicach 150( z tabsow lecial clen, novothyral, eca, tussi i ogolnie wiele witamin/mineralow do tego ) i po 4 tyg mialem juz obie rzeczy w normach
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To ładna robi robotę .
Właśnie przejrzałem apteczkę swoją
I znalazłem 2 opakowania tussi i całe t5
Nie wiem skąd to w ogóle mam.
Pasuje z tego zrobić jakiś użytek .
Jak dawkowanie tussi ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Ja tussi już dwie drażetki dość fajnie czułem ,przy trzech już było dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
One wszystkie taka sama moc maja ?
Rano nacczczo obie naraz przed cardio dobry pomysł ?
(Zacznę od 1 na drugi dzień 2)

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
po ile H kimacie podczas bicia gh, ile godzin Wam wystarcza na regeneracje i zeby sie wyspac?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na wysokim e2 i prl caly dzien bym przespal. Na niskim, ze 4h Ale sie nie wyspie. Aktualnie sypiam 5-6h.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium