SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ale chcesz przestać gwiazdorzyc ,czy dla smaku %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
To i to %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Siemka, kiedys rozwalilem sobie kichy cyklem na trenie e + lubialem zafazowac ,piksy i te sprawy ( d****izm,wiem) i od tamtej porry bardzo wrazliw zoladek. Nie robilem gaastro ale ciagle z tym walcze, nie moge zrobic amsy bo co wleci wiecej zarcia nie moge zjesc warzyw, po jakims czasie nawet miesa, trawienie do dupy itd. Leci obecnie 760 ww a ja z WAGA STOJE od poczatku masy czyli 4 tyg gdzie bylo 500ww i skoczylo 2kg gliko pewnie bo leci insa. Pomozcie i powiedzcie jakie srodki, probio itd stosowac i jak. Nie chce po raz setny przerwywac masy i mega spadku wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Ja Ci sprzedam zayebistą radę Idź do lekarza zrób komplet badań pod względem żołądka i wtedy dobieraj środki. Bo zaszkodzisz sobie tylko jeszcze bardziej a problem zamiast zniknąć zamaskujesz.

Poczekaj na krzykacza - to Ci zaraz sprzeda wszystkie potrzebne informację.
Rada na przyszłość Najpierw myśl potem działaj. Wiesz, że masz takie problemy a wpyerdalasz się na masę i ładujesz masę żarcia pogłębiając problem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Na żołądek to super jest siemię lniane mielone ,łyżeczkę zalewasz gorąca wodą jak przestygnie robi się taka galareta i to pijesz

Dodatkowo możesz pomyśleć o enzymach trawiennych i może zejść z ww kosztem tłuszczy

Z probiotyków najlepszy wivomixx ,tylko drogi


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-11-01 04:27:22

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Siemie lniane rewelka ja biore naczo 3 lyzki ,Dajcie linka do tych batonow z prmocji Matrixow czy Gladiatorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Creative
Siemka, kiedys rozwalilem sobie kichy cyklem na trenie e + lubialem zafazowac ,piksy i te sprawy ( d****izm,wiem) i od tamtej porry bardzo wrazliw zoladek. Nie robilem gaastro ale ciagle z tym walcze, nie moge zrobic amsy bo co wleci wiecej zarcia nie moge zjesc warzyw, po jakims czasie nawet miesa, trawienie do dupy itd. Leci obecnie 760 ww a ja z WAGA STOJE od poczatku masy czyli 4 tyg gdzie bylo 500ww i skoczylo 2kg gliko pewnie bo leci insa. Pomozcie i powiedzcie jakie srodki, probio itd stosowac i jak. Nie chce po raz setny przerwywac masy i mega spadku wagi.


Jelita leza, najlepiej byloby zrobic badania flory bakteryjnej ale to czas (ok 3-4 tygodni) oraz kasa ok 900 zl ale wtedy masz terapie celowana pod siebie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Creative
Siemka, kiedys rozwalilem sobie kichy cyklem na trenie e + lubialem zafazowac ,piksy i te sprawy ( d****izm,wiem) i od tamtej porry bardzo wrazliw zoladek. Nie robilem gaastro ale ciagle z tym walcze, nie moge zrobic amsy bo co wleci wiecej zarcia nie moge zjesc warzyw, po jakims czasie nawet miesa, trawienie do dupy itd. Leci obecnie 760 ww a ja z WAGA STOJE od poczatku masy czyli 4 tyg gdzie bylo 500ww i skoczylo 2kg gliko pewnie bo leci insa. Pomozcie i powiedzcie jakie srodki, probio itd stosowac i jak. Nie chce po raz setny przerwywac masy i mega spadku wagi.



Masz też zgage, refluks itp..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
prz1993
lodzianin1
prz1993
Narobiłeś smaka, szczególnie po tym, jak spróbowałem tych ciastek z przeceny, bo dzisiaj doszły... Co za góvno...


No to dobrze że nie zamówiłem no mam jeszcze starych batonów z 250 sztuk i matroxow i 150/200

Ja niby też mam gladiatorów jeszcze, ale wiesz jak jest - promo rzucą to i tak się bierze Na szczęscie "tylko" 50 wziąłem, pozdrawiam tych co po 100 brali

A te wyżej, to już po cenie widać że shit





Przywiozę do łodzi to odkupisz ode mnie nie no 10 już zjadłem dodaje do omleta i kaszy manny to całkiem ok Ale same są... kto za to płaci 10 zł normalnie ja się pytam. Ch** po 2 zl przeżyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15460 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388711
pewno nikt nie plci 10, takie samo promo jak w sieciowkach na ciuchy, promo dla oslow, ze 150zl "poluweczka" za 50 i mariany lykyja jak leci
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium