SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130623

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Czy to normalna rekacja organizmu ze po kazdej porcji suplementu "On cycle comeplete" Brawn'a mam czerwona morde i czerwone mega piekące plamy na całym ciele ? Sytuacja ma miejsce 15 minut po zazyciu porcji i przechodzi po okolo 30 minutach.Wyczytalem ze moze to byc od niacyny,czy jest na to jakis sposob czy poprostu odlozyc suplement ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Albo przetrwasz albo odstaw. To jak z beta alanina czy z mt2.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Na bank niacyna . Ja po niacynie nie wiedziałem czy wskakiwać pod prysznic czy z okna . Ryj w plamach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Jeśli chodzi o bebechy ... zwiekszylem GH do 11j. Leci GH od 7 tyg i.mega mi wywala bandziol .. może być od tego ? Bo generalnie porcję mam małe dobrane kaloryczne i regularne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Plumboism nie pokaze sie raczej po 7 tygodniach. Nie ma opcji. Oze cie tez od supli wzdymac, bcaa, aakg, pre workout itd. Mam podobnie do tego opije sie wody i bebech jak balon.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie co powiecie o finasterydzie - chodzi mi o łysienie androgenowe. nie tylko na cyklu - chyba ze macie jakies nowe cudo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
BigMen
Plumboism nie pokaze sie raczej po 7 tygodniach. Nie ma opcji. Oze cie tez od supli wzdymac, bcaa, aakg, pre workout itd. Mam podobnie do tego opije sie wody i bebech jak balon.


Też tak podejrzewałem ;) kto.pyta nie błądzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Flooky
Jeśli chodzi o bebechy ... zwiekszylem GH do 11j. Leci GH od 7 tyg i.mega mi wywala bandziol .. może być od tego ? Bo generalnie porcję mam małe dobrane kaloryczne i regularne.


Duzo jesz warzyw i błonnika?
Czujesz ze masz klopoty z trawieniem jak np po 400g wolowiny zjedzonej na raz czy tylko wywalony brzuch bez zadnych problemów gastrycznych?
W ogóle ile cm róznicy jest teraz w talii od kiedy dales wiecej somy?



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-26 08:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
po ilu wbiciach z gh zaczęliście miec zdrętwiałe nadgarstki? albo po ilu IU około?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie ma reguły. Jeden po 2iu apteki ma jeszcze tego samego dnia mrowienia dłoni i stup tak jak ja po geno mialem i po kilku dniach opuchniete kostki, nadgarstki i w talii wody duzo zgromadzilem a inny moze az tak tego nie odczuc. Chinczyka iadomo musisz wiecej wbic ale tez poczujesz szybko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium