SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Myślicie że dobry pomysł będzie antek ładować jako prework tylko przed treningiem 50mg A normalnie za dnia metke ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
SalvatoreLucania
Diploid
Ok, pytam zupełnie serio.
Po około 5 miesiącach brania Provironu solo zauważyłem u siebie, trudno to nazwać sajdem, lekki szczękościsk, jak po koksie czy fecie, tylko dużo słabszy.
W niczym to nie przeszkadza, ot spostrzeżenie.

Rozumiem, że to efekt wpływu androgenu na układ nerwowy, ale czy inni to też mieli/mają?


Ty juz o to nie pytalęs kiedyś?
Ja lece zwykle 50mg ale i 200mg lecialem i nic takiego nie miałem. Moze piksy jakies tam dostales

A nie pamiętam, być może, pewno skleroza od masła.
Prixy nie, aptekę mam, chyba, że miła pani mgr dała na pocieszkę, bo marnie wyglądałem...
Też jem 50mg z rańca i od kilku tygodni mam takie wrażenie w żuchwie.
Być może, szanowni koledzy są już przyzwyczajeni, przez inne sterydy do takiego zjawiska i go nie czują?
Albo ja mam coś nie halo pod sufitem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
elementowo
Myślicie że dobry pomysł będzie antek ładować jako prework tylko przed treningiem 50mg A normalnie za dnia metke ??
.

Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Przecież jedząc metkę już masz zagwarantowaną dobrą (świetną) pompę. Nie widzę sensu.

Nie będąc na żadnych oralach, na mostku dawałem jakiś czas 50 mg antka (ale to tylko na wybrane treningi, np 1-2 razy ew) i pamiętam, że było git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
ludzie na siłę chcą się przekonać, że orale to zło
A już na pewno mieszanie sobie antka z metką dla widzimisię

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Takie czasy
Oxy jako przedtreningówka
Ot cukierek

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
czasy się zmieniły teraz ludzie nie boją się eksperymentować ,a oxy to przecież przed treningówka mniej cwiczą jedzą duże ilości białka wbijają więcej soku jak patrze na niektóre mostki to by można cykl zrobić albo pierwsze cykle po gramie testa i do tego ze 2 środki dodatkowo ::(




Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-08-25 14:43:07

Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-08-25 14:51:59

Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-08-25 14:52:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
elementowo
Myślicie że dobry pomysł będzie antek ładować jako prework tylko przed treningiem 50mg A normalnie za dnia metke ??



Anap kiedyś dawałem na przetrwanie pare razy 1tabs ed z rana i tak pompa była. Więc albo jedno albo dugie poleć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Aleks
Diploid
Najlepiej zapomnieć o "zakwaszeniu".
Takie samo bro science jak cholesterol, gluten czy IG.
Ale jak mądrze brzmi taka "wiedza"!


Gluten powiadasz....

Po magicznej 40-tce zaczalem odczuwac rozne dolegliwosci na poczatku jelitowe a pozniej skorne wiec zdecydowalem sie zrobic badania imupro300.
Wynik miedzy innymi gluten na 4 czyli max w skali od 0 do 4.
Zrezygnowalem z glutenu, po pewnym czasie problemy jelitowe i skorne zanikly.
Teraz gdy dam gluten 2-3 dni z rzedu od razu problemy jelitowe i skorne powracaja.
Czasami teoria nie idzie w parze z praktyka



Żadna teoria a badania, nawet ten co narobił hałasu o ten cały gluten uznał że się mylił

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Wywaliło mi strasznie estro, aż do 220. Norma 11,80-39,80. O dziwo czuję się bardzo dobrze. Sutki mnie nie swędzą, nie zauważyłem też odkładania się tkanki tłuszczowej czy nadmiernej retencji wody (napuchnięcie). Mam u siebie nolvadex, warto go wrzucić teraz i potem coś na zbijanie? Co będzie tutaj w sam raz? Chyba exe musi wlecieć na takie estro.


Zmieniony przez - Książę w dniu 2017-08-25 20:16:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium