SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Dobrze zaplanowane ładowanie ma przyspieszyć efekty a nie spowolnić. Już parę razy byłem na dietach nisko węglowodanowych i powiem, że przy odpowiedniej aktywności na węglach też można szybko zredukować a jak ktoś ma takie parcie na ww jak ja i słaba psyche, to lepszym rozwiązaniem jest dać te węgle bo później człowiek idzie na żarcie, że się tylko cofa. Ale to mój przypadek akurat, zależy kto ma jaka głowę

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Ja mam słabą wolę. Pierwsze dni to było ssanie, efekt zombie, duże obniżenie nastroju. Co do tego ładowania-dajmy że zaczynam ckd w poniedziałek, wg artykułu ładowanie jest od piątku wieczorem, przez całą sobotę. Potem znow 2-4 dni na wejście w keto. Także to tak pół na pół z byciem w ketozie przy ładowaniach co tydzień. W sumie może zrobię ładowanie, jeszcze poczytam, przemyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Dokladnie ladowania bym robil

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Koledzy dzięki za udzielanie się w dyskusji. Próbuje już wszystkich naturalnych metod, szkoda mi już kasy na te "polepszacze samopoczucia" aktualnie leci test 200mg/week i 20mcg t3 tylko żeby nie schodzić, myślę że na odbloku mogłoby być tylko gorzej :)
W zeszłym tygodniu zrobiłem sobie sporo badań: lipidogram, wątroba, mocz, krew, hormony, jonogram i ekg i w sumie to nie ma się czego przyczepić. Radę z ssri wezmę do siebie, dzięki.
Wiadomo, że w głowie trzeba ogarnąć, bez tego ani rusz, ja już jeden epizod depresji mam za sobą, skończyło się 3 letnim uzależnieniem od benzo-tego gówna już nie tkne. Jeśli chodzi o podejście no może i zabieram się od dupy strony za to, ale kurde no czuje że trochę więcej serotoniny, dopaminy czy adrenaliny dało by fajnego kopa na ruszenie z miejsca, potem już pójdzie z górki tylko żeby nie było odbicia po lekach kiedy się odstawi. Wiadomo, że trzeba wyeliminować przyczyny takiego stanu a nie udawać że ich nie ma i łykać tabsy garściami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
BarylaWSC
Koledzy dzięki za udzielanie się w dyskusji. Próbuje już wszystkich naturalnych metod, szkoda mi już kasy na te "polepszacze samopoczucia" aktualnie leci test 200mg/week i 20mcg t3 tylko żeby nie schodzić, myślę że na odbloku mogłoby być tylko gorzej :)
W zeszłym tygodniu zrobiłem sobie sporo badań: lipidogram, wątroba, mocz, krew, hormony, jonogram i ekg i w sumie to nie ma się czego przyczepić. Radę z ssri wezmę do siebie, dzięki.
Wiadomo, że w głowie trzeba ogarnąć, bez tego ani rusz, ja już jeden epizod depresji mam za sobą, skończyło się 3 letnim uzależnieniem od benzo-tego gówna już nie tkne. Jeśli chodzi o podejście no może i zabieram się od dupy strony za to, ale kurde no czuje że trochę więcej serotoniny, dopaminy czy adrenaliny dało by fajnego kopa na ruszenie z miejsca, potem już pójdzie z górki tylko żeby nie było odbicia po lekach kiedy się odstawi. Wiadomo, że trzeba wyeliminować przyczyny takiego stanu a nie udawać że ich nie ma i łykać tabsy garściami :)


jak masz zaburzona florę bakteryjna jelit to zadne leki nie pomoga

szukaj przyczyny z badań krwi nic nie wyjdzie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
snara
BarylaWSC
Koledzy dzięki za udzielanie się w dyskusji. Próbuje już wszystkich naturalnych metod, szkoda mi już kasy na te "polepszacze samopoczucia" aktualnie leci test 200mg/week i 20mcg t3 tylko żeby nie schodzić, myślę że na odbloku mogłoby być tylko gorzej :)
W zeszłym tygodniu zrobiłem sobie sporo badań: lipidogram, wątroba, mocz, krew, hormony, jonogram i ekg i w sumie to nie ma się czego przyczepić. Radę z ssri wezmę do siebie, dzięki.
Wiadomo, że w głowie trzeba ogarnąć, bez tego ani rusz, ja już jeden epizod depresji mam za sobą, skończyło się 3 letnim uzależnieniem od benzo-tego gówna już nie tkne. Jeśli chodzi o podejście no może i zabieram się od dupy strony za to, ale kurde no czuje że trochę więcej serotoniny, dopaminy czy adrenaliny dało by fajnego kopa na ruszenie z miejsca, potem już pójdzie z górki tylko żeby nie było odbicia po lekach kiedy się odstawi. Wiadomo, że trzeba wyeliminować przyczyny takiego stanu a nie udawać że ich nie ma i łykać tabsy garściami :)


jak masz zaburzona florę bakteryjna jelit to zadne leki nie pomoga

szukaj przyczyny z badań krwi nic nie wyjdzie


Przyczyna jest taka, że przez ostatnie kilka miesięcy dostałem tyle kopów na łeb, aż dziwne że jeszcze stoję :) bez powodu nie latam po psychiatrach
Ogółem nie ma zbytnio od czego być zaburzona bo nie lecą orale, tren, micha jest clean na 90%, jakichś typowych objawów nie ma, ale każdą podpowiedź rozważam i spróbuję dorzucić więcej nabiału z żywymi kulturami, kiszonek i zapodam jakiś synbiotyk -nie zaszkodzi na pewno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Przy lekkim naderwaniu/naciągnięciu klatki solco lepiej domięśniowo w klatę czy kilka amp we wlewie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
KoliF
Przy lekkim naderwaniu/naciągnięciu klatki solco lepiej domięśniowo w klatę czy kilka amp we wlewie ?


tb500

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
BigMen chyba bral solcoseryl i pisal ze pomoglo na klatke, wstrzykiwal chyba w miejsce zapalenia.

Baryla-a moze jesz produkty bez tluszczowe? A te psuja nam flore bakteryjna. Wszystkie produkty typu 0% to porazka na maxa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62326
KoliF
Przy lekkim naderwaniu/naciągnięciu klatki solco lepiej domięśniowo w klatę czy kilka amp we wlewie ?


Dawałem bezpośrednio domięśniowo + BPC157 2x250mcg podskórnie w okolicach kontuzji, po 6 tygodniach nie było śladu po kontuzji, a sztangi na ławce na początku nie byłem w stanie wypchnąć.

Asharein

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium