SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Wbijam teścia codziennie, jest to mój pierwszy cykl. Obecnie jest to już drugi tydzień, siła poszła do góry, k**** staje czasami sam w ciągu dnia, dobry nastrój, lekka agresja, w sylwetce póki co nie ma większych zmian, mam nolvadex w "razie" pojawienia się objawów gino, ale nie jestem pewny do końca jego działania i nie wiem czy się nie zabezpieczyć w razie czego czymś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Obecnie nie chce nic zbijać, bardziej się dowiedzieć po co sięgnąc gdy taki problem nastąpi.

Może inaczej, czy przy zobaczeniu pierwszych objawów kumulacji się estro, typu gino, zalanie wodą, twarz jak świniak wrzucenie nolvadexu pomoże? Czytam póki co jakieś publikacje na jego temat, ale na każdej stronie co innego o tym i o stosowaniu tego xD



Zmieniony przez - Książę w dniu 2017-08-10 22:48:44

"Niektórzy jednak w ogóle nie muszą go stosować, nawet w cyklach z użyciem silnie aromatyzujących sterydów jak Testosteron czy Dianabol, inni natomiast będą odczuwać skutki aromatyzacji przy środkach w miarę łagodnych, jak Deca-Durabolin i Equipoise. Reakcja organizmu na zmiany poziomów estrogenów jest sprawą bardzo indywidualną, zależną od wielu czynników, takich jak wiek czy ilość tkanki tłuszczowej (tkanka tłuszczowa jest najwyraźniejszym skutkiem aromatyzacji)."

Zmieniony przez - Książę w dniu 2017-08-10 22:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nolva słaba opcja. Gdzieś bylo, że obniża igf. Najlepiej symex

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Poza tym nolva nie zbija estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364429 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669101
Mumin222
estrogen glownie odpowiada za przyrosty. zbijanie to glupota jesli nie wyraznych przeslanek. mega retencja gino czy poziom przekroczony wielokrotnie.

Czyli na e2 w widelkach nie urosniesz ??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-08-11 06:23:34

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Panowie jaki okres poltrwania ma npp bo różnie podają? Chodzi o to że chciałem dorzucić do cyklu na długich i kuć dwa razy na tydzień pn i czw i pytanie czy jest sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wbijaj 3x week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Trochę to Muminek uprościł w przekazie, ale kto jak kto, ale on wie, że to nie jest tak prosta zależność

Co do pytania, ja bym absolutnie też nie przesadzał z IA, jak juz się pojawią jakieś niepokojące objawy, wtedy działać, a nie prewencyjnie , przy np 100 mg propa e2d, już dawać bo estro wzrośnie.

Nie którzy nie potrzebują wcale IA, bo nie mają z tym problemów większych, inni przy 30 mg mety ed, czy 500 mg testa ew już czują suty i muszą zadziałać.

Nolva z założenia średnio jeśli chodzi o zbijanie estro, ale exe czy też ari jak najbardziej. Ja dawałem parę razy lekko ari i było git. Inni wolą exe. Tego odbicia po ari nie doświadczyłem, ale nie poprę tego badaniami, a jedynie odczuciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
BarylaWSC
Panowie jaki okres poltrwania ma npp bo różnie podają? Chodzi o to że chciałem dorzucić do cyklu na długich i kuć dwa razy na tydzień pn i czw i pytanie czy jest sens


Najrzadziej wbijałem e3d i było ok. Dawałem razem z testem enanem/cypio i działało to bdb. Rzadziej to już niestety nie da rady. Jest nieco dłuższy estr od propionate i e2d/e3d jest optymalnie myślę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium