SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Skoro masz predyspozycje genetyczne to tak czy siak kontroluj ciało co jakiś czas, ogółem lepiej dmuchac na zimne ale też nie ma co swirowac... Ja bym bił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Mi nie chodzi o mt2 tylko bardziej o opalanie na słońcu i w solarium :) to niestety zwiększa szanse na nowotwory skóry :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jedno i drugie, były badania nad melo australia czy tam usa/uk.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja jestem pewny że czeka mnie nowotwór niestety nie chcę tego przyśpieszyć ojciec miał pierwszy strzał jak miał 43 lata dziadek jak miał 50 :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Wcale nie jest powiedziane. To nie dziala jakos pokoleniami?
A jesli chodzi o MT2 na bank nic nie przyspieszy. Jak wyzej Krzykacz pisal ze było badane wiec luzik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nie wiem ale mówię Wam serio tylko szkoda mi mojego nie narodzonego syna że takie predyspozycje dostanie z moimi genami może będą potrafili zanim będzie miał te 30 lat skuteczniej to leczyć :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388179
jak wykrywacie tego raka skory? ja mam cale plery wyj**ane w diodach , chociaz teraz juz duzo mniej , barki i troche potylice , ale zadnych czarych glowek(blackheadow) czy jak to sie pisze nie posiadam na szczescie , a troche siara mi isc do lekarza z taka skora...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Nie jest powiedziane że Ty czy syn to odziedziczy. Przyglądając się otoczeniu mam wrażenie że to wszystko jest rosyjską ruletką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
SalvatoreLucania
Panowie jaka największa dawkę MT2 wbiliście jednorazowo?


Troche z innej beczki, ale wziełem 10 razy za dużo ghrp jak jeszcze była moda na to i podkreślam, że to była jedna z pierwszych przygód z tym środkiem więc jeszcze zero tolerancji na greline... Zaczęło się lać ze mnie jak z kranu, mroczki przed oczami, a byłem akurat na takim ala bankiecie (w sensie że stół cały zastawiony) po kilkugodzinnym seminarium mma. Pół stołu znikło..

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium