SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz full wypas badania to takie:

https://www.sfd.pl/Badania_-t1136100.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
do tamtego pakietu chce dodać testosteron i estrogen cenowo prawie 250zl i do takiej sumki szukałem mam nadzieje że wystarczy. Dzięki za szybką odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
globus1990_18
Witam panowie krótkie pytanko planuje zrobić badania ogólne nigdy takich nie robiłem bo nie miałem potrzeby były 2 cykle a teraz planuje lekki cykl na samych oralach znalazłem taki pakiecik czy wystarczy czy dorzucić jakieś hormony. MORF - Morfologia (C55)
OB - Odczyn Biernackiego (C59)
MOCZ - Badanie ogólne moczu (A01)
CHOL - Cholesterol całkowity (I99)
TG - Triglicerydy (O49)
HDL - Cholesterol HDL w surowicy (K01)
LDL-WYL - Cholesterol LDL - wyliczany (K03)
GLU - Glukoza (L43)
URIC - Kwas moczowy w surowicy (M45)
KREA - Kreatynina w surowicy (M37)
MG - Magnez w surowicy (M87)
ALT - Aminotransferaza alaninowa (ALT) (I17)
AST - Aminotransferaza asparaginianowa (AST) (I19)
TSH - Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji (L69)


Wcześniej masz moje badania wrzucone które robię praktycznie zawsze przed po i w trakcie cyklu. Polecam :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
dmq92
mm1986
dmq92
Bpc157 ktoś stosował i może coś więcej powiedzieć?


Tak, co Cie interesuje.
Ogolem srodek bardzo dobry, mi pomogl i to bardzo. Pisalem to juz w innym temacie, bierzcie poprawki na dawkowanie bpc czy tam tb500, te kilka g tyg to sa bzdury, zeby to dzialalo licz 10mg tyg dawka z tym ze po kilku week (3-4) mozna schodzic z dawki. Najlepiej czulem duze dawki po prostu, probowalem tez co kilka h po mniejszych jednak 1mg na strzal u mnie bylo najlepiej.





Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2017-02-18 23:46:15


Właśnie na twoją wypowiedź czekałem właściwie powiesz mi co tak naprawdę czułeś w jakim celu brałeś i jako był efekt końcowy?



Moja ciotka ma mega problemy ze stawami i ogółem że zdrowiem i to głównie o niej myślałem

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-02-19 10:24:20



Zapewne wszystko zalezy od wielu czynikow, co to za kontuzja, czy ona wogole jest wyleczalna. U mnie byly klopoty z kolanem, naturalnie mam za maro fluids w kolanach, stad skrzypanie i wieczny bol. Bol byl tak spory ze nie potrafilem swobodnie kucnac. BPC 157 mnie naprawilo, dzis siadam 200, nadal czuje kolana wiadomo ale 80% bolu zniknelo. Dodam ze chodzilem na strzaly do lekarza gdzie mi podawali wlasnie fluid a i tak bylem kaleka. Odrazu skreslam placebo czy cos Ja ogolnie dawkowalem na poczatku front 2mg ed przez tydzien pozniej lecialem 1mg dzienie, probowalem rozdzielac dawki na 3x dziennie, bo tak sporo ludzi zachwalalo jednak bardziej sie sklaniam ku jednorazowej dawce dziennej. 1mg ed, przez kilka tyg i zobaczysz czy jest poprawa czy nie. Po odstawieniu, czuje ze czasem kolana sa gorsze niz na tym peptydzie, troche zawalilem bo moglem zostac na min dawce takiej utrzymania, sporo ludzi co znam tak robi ze pozniej juz leca nawet caly rok np 2mg tyg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No i super dziękuję za info. A jaką drogą podania była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
naziwisko
justtraning
To turę idzie poczuć przy teście i nandro? Często słyszę i czytam opinię, że tura to kosmetyk przy innych saa.
kosmetyki to ty zostaw kobieta.



Kobietom jak już.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Poczytaj sobie kiedy piszemy kobietą a kiedy kobietom.. ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Ludzie co Wy z tymi kosmetykami.
Co forum to o turze czy boldzie albo primie sie mówi kosmetyk tylko czemu na takich kosmetykach w Stanach wielu amatorów wywalczylo karte pro.
Standrdzik gh ze insą, testonik, equipoise lub prima, orale przeplatane ale tura takze sie przewija.
Nie do pomyslenia dla mnie jest sytuacja ze na turze po 6-8 tygodniowym cyklu nic na wadze nie przybieram czy nie robie progresu w sile. W lustrze zmiany takze sa widoczne jak twardosć i gęstośc wiec ja bym takich kosmetyków nie zostawial kobietOM.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O tym, że kosmetyk napisze Ci prawie zawsze ten co nigdy z tym nie miał styczności. Taka prawda.
Internetowych teoretyków jest sporo a ja miałem przyjemność pomagać zawodnikowi bench press, który przy niecałych 85kg wagi 235 wycisnął. Co leci? Omka i tura. Nic więcej.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium