SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja, mam pytanie czy proporcja trenu do test ma jakiś wpływ na libido czy potencję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Tak. Poniewaz oba wplywaja na uklad hormonalny, ale to zapewne wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie w tym rzecz. Chodzi kończy 1:2 ma inny wpływ jak 1:1 na przykład. W necie są dziesiątki różnych opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Naturalnie ze im wiecej trenu a mniej testosteronu to moze byc finadick po pewnym czasie ale libido mysle ze bedzie ok w koncu serotonina ktora zwykle spada bardzo nisko na trenie nie jest przeciez powiazania z hormonami plciowymi. Zwykle ludzie leca np. 1g testosteronu i 600mg trena ew i takie proporcja sa jak najbardziej ok. Znam tez takich co leca odwrotnie i wtedy od poczatku ratuja sie Dostinexem bo prolaktyna jest u nich bardzo wysoko. Znowu prolaktyna moze wywolac efekt finadick ale libido i tak bedziemy mieli bez zmian. Sprawdzone i w teorii i w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, prolaktyna trzymam jak trzeba. Ostatnio nawet po Cialusie się słabo postawił wiec jestem zaniepokojony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
CooCaine
Nie w tym rzecz. Chodzi kończy 1:2 ma inny wpływ jak 1:1 na przykład. W necie są dziesiątki różnych opini


sprobuj na sobie najlepiej, bo ile osob tyle teorii niestety

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wale 1:1 , podbije test i zobaczymy. Libido generalnie spoko, ale fajka raz tak raz tak, jak chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
CooCaine
Nie w tym rzecz. Chodzi kończy 1:2 ma inny wpływ jak 1:1 na przykład. W necie są dziesiątki różnych opini


Różnie chłopiska biją bo różne szkoły i opinie są...
Np. Po co dawać więcej testa skoro indeks terapeutyczny testa to 100/100 a trena 500/500, lepiej dać mocniejszemu środkowi pole do popisu ktorym jest tren a testosteronem lecieć wymagane minimum ale sam musisz spróbować i oszacować co najbardziej służy Tobie.
Niektórzy lecą nawet tren bez testa i słyszałem bardzo pochlebne opinie.
Ja lecę 1:1 a nawet testa troche mniej czyli byłoby 1:0,9 tren-test, na libido nie narzekam.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem trochę o tym lataniu bez testa i szczerze mówiąc nie zdziwię się jak za kilka lat będzie to uważane za normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Znajomy bil 50 propa e2d + tren 75 ed i mówił że libido rewelacja.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium