SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
istnial, może być jeszcze w bazach ale nie jest dostępny w sprzedaży
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Masz na mysli PL czy caly swiat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ja wiem tylko jak w PL jest, a co na świecie to człowiek nie widział i mógłby się zdziwić u nas sukcesywnie wycofują leki.. lub opcje "opłacalniejsze" pakowane ekonomiczniej. Rzucę tu przykładem etadronu, mało kto wie, że był pakowany po 90 i 120 tabsów. a cena wcale nie była 3 i 4 x wyższa. Wycofany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10364
Farmaceutka powiedziała, że nie ma już takich w hurtowniach i nie będą też takimi uzupełniane.
Niestety pozostaje skromniejsza wersja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bo meritum pytania bylo czy istnieje, bez okreslonego rejonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
miczelx
Tego sportu nie wybiera sie swiadomie



Dokładnie, to uzależnia w ch... i staje się płapką

Ja osobiście na cyklu libido, samopoczucie itp mam średnie, ale wiem, że to coś przez co trzeba przebrnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Siemka przetrenowanie a problemy z apetytem/slabe trawienie ida w parze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
FyneAthle
Siemka przetrenowanie a problemy z apetytem/slabe trawienie ida w parze?



Ściśle ze sobą związane.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Co byscie polecili w razie przetrenowanie? bardzo lekkie treningi przez 2 tyg?Zauwazylem ze przez to redukcja duzo wolniej idzie i o dziwno na 15g fatu nie czuje takiego glodu :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium