SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Beta, aakg, kofeina by lepiej się ćwiczyło i kreatyna na lepsze lądowanie po cyklu. Praktycznie reszta supli to kosmetyki i zamienniki żarcia według mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
to zadne zamienniki, to sa suplementy na chlopski rozum jak masz 100g prochu izolatu w ktorym jest 90g bialka, to prawie tyle samo co w 400+ gramach miesa/piersi kurczaka np. jakim cudem no tak przeciez to jest specjalnie przetwarzane i robione w labach, po pierdylionie obrobek itd. haha zaden supel to zamiennik zarcia a suple w tym sporcie nawet na amtorskim szczeblu to moze 1-2% pomoc a jaka cena!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Dokładnie suple to ściema. Z nimi czy bez progres praktycznie taki sam. Lepiej inwestować w żarcie.
A jaka macie opinie o bcaa? Przy białku 2,5g na kg jest sens dawać około treningowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
tylko przy treningu na czczo jest chyba sens

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
lordknaga
to zadne zamienniki, to sa suplementy na chlopski rozum jak masz 100g prochu izolatu w ktorym jest 90g bialka, to prawie tyle samo co w 400+ gramach miesa/piersi kurczaka np. jakim cudem no tak przeciez to jest specjalnie przetwarzane i robione w labach, po pierdylionie obrobek itd. haha zaden supel to zamiennik zarcia a suple w tym sporcie nawet na amtorskim szczeblu to moze 1-2% pomoc a jaka cena!


No to są zamienniki makro i mikroskładników , tyle że gorszej jakości od pokarmu Osobiście również uważam, że np. 50 g białka dobrej jakości z naturalnego źródła jest dużo lepsze od 50 g przetworzonego białka w proszku, ale na chłopski rozum jak w samochodzie jeździsz na wypasionym paliwie (dopracowana dieta) i niestety skończy się Ci ono na środku pustkowia (brak możliwości dostarczenia pokarmu) to wolisz zatankować gorsze np. ruskie paliwo, bo tylko takie przy sobie masz w karnistrze i wciąż jechać, mniej wydajnie, ale cały czas do przodu, czy wolisz stać na boboczu kilka godzin i czekać aż przywiozą Ci to super paliwo?

Oczywiście na poziomie amatorskim postój na poboczu nie zaszkodzi ,dlatego że tak jak piszesz te kilka procent nie ma takiego znaczenia, co innego na poziomie zawodowym gdzie te kilka % może mieć ogromne znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
też powoli odstawiam te suple , ale BCAA ?


Zmieniony przez - bigos666 w dniu 2016-09-16 22:26:44

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
a co to jakis magiczny supel te bcaa?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
no słyszałem że dobry i potrzebny .

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
to kupuj i pij. na zdrowie!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
aakg+alanina+wpc+bcaa dla mnie sie liczy tylko to:) a bialko leci tylko do omleta 50g dla smaku, czasem na noc


Zmieniony przez - skromnyAnabolik w dniu 2016-09-17 10:09:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium