SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
Ja wrzucałem tabsa raz w tygodniu po prostu
Inj szły 3 razy w tyg do tego co miesiąc hcg 5000 jm
Letro dużo tańsze i dużo wygodniejsze w dawkowaniu
Przychodziala niedziela bralem tabsa i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Wie ktoś może ile można wlać rozpuszczalnika do butli ghrp+cjc 10mg z bio peptide?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
Dwa ml lalem ostatnio


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2019-01-17 22:11:55
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Spróbujcie połączyć ari i symex przy większych dawkach testa. Osobiście nie stosowalem tego bo na 750 testa 3x1mg ari w tyg daje mi estro w normie, ale słyszałem o takich praktykach. Może się to sprawdzić bo jedno i drugie maja różny sposób działania nawet Adam Suker o tym kiedyś gdzieś wspominał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
patryk173
Spróbujcie połączyć ari i symex przy większych dawkach testa. Osobiście nie stosowalem tego bo na 750 testa 3x1mg ari w tyg daje mi estro w normie, ale słyszałem o takich praktykach. Może się to sprawdzić bo jedno i drugie maja różny sposób działania nawet Adam Suker o tym kiedyś gdzieś wspominał


tylko jednak dochodzą koszta, dużo taniej wyjdzie używanie letro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6333
T3 lecicie na masie ? Czy tylko redu a jak na masie to ile wrzucacie i jakie odczucia ? Apetyt, nabicie


Zmieniony przez - Wojto12 w dniu 2019-01-18 00:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 96 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2089
ktora klinika w polsce najlepiej robi zabieg usuniecia guzkow gino? generalnie cena nie gra roli, zalezy mi na jak najbardziej naturalnym wygladzie klaty, zeby jak najmniej bylo widac blizny.
O Rylskim slyszalem, ale zdania podzielone - plus ze u niego cena jest dobra.

Moze we Wroclawiu jest jakas bardzo dobra klinika od tego;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
Kielce u Rylskiego tam większość śmiga

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Waleczny89
ktora klinika w polsce najlepiej robi zabieg usuniecia guzkow gino? generalnie cena nie gra roli, zalezy mi na jak najbardziej naturalnym wygladzie klaty, zeby jak najmniej bylo widac blizny.
O Rylskim slyszalem, ale zdania podzielone - plus ze u niego cena jest dobra.

Moze we Wroclawiu jest jakas bardzo dobra klinika od tego;)?

Polecam Barbara Madej Lublin
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium