SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Wysokie estro plus grubo androgenów. Jeśli sporo testa leci to tak może być. Oczywiście najpierw badania, bo nie ma co zbijać w ciemno. Być może i taka natura - wtedy trza będzie się pobawić w maści do przedłużania spustu na fajkę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Witam, lecę sustę metę i npp. Ostatnio bardzo spadla mi wydolnosc na treningach boksu. Czy bomba ma na to bezposredni wplyw? Co polecacie na zwiększenie wydolnosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Pewnie za duże dawki. Meta=pompa, npp=pompa, duża dawka testa=pompa.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dobra panowie a ja mam taki malutki albo i nie problem a mianowicie pobolewa mnie w dolnej cześci kregosłupa tak jakby prostownik grzbietu albo coś z kręgosłupem. Od tygodnia lekkie mrowienie w lewej stopie wiadomo cięzka sprawa do rozpoznania do lekarza się wybiorę po jakies prześwietlenie ale pytanie odnośnie SAA :D za dwa tyg miałem wbijać na bąbke prolo,metka myślicie ze może to w jakimś senie pomóc/zaszkodzić? wzmocni mięśnie? narazie idzie tylko naproxen w kremie i coś tam przechodzi ale maść raczej sprawy nie załatwi. A wiadomo z treningów nie zrezygnuje jak tu trzeba na masę wchodzić ;/ i co tu robić?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
SpAiro_
rHGH (recombinant Human Growth Hormone) - czym to się różni od hgh ?

Recombinant to syntetyczny GH, czyli calosc dostepnego na dzien dzisiejszy GH, kiedys HGH bylo pozyskiwane bezposrednio z przysadek ludzkich (zwlok)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62978 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902742
jak czujesz mrowienie w stopie to szybko idz do lekarza bo to swiadczy o zaawansowanej rwie kulszowej i ucisku na rdzen kregowy.dziwne tylko ze bol lekki.zdecydowanie trzeba to sprawdzic dokladnie.wczesna rwe calkiem dobrze sie leczy farmakologia i odpowiednimi cwiczeniami, zaawansowana to juz tylko operacja kregoslupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870608
PakerZbreslau
Wysokie estro plus grubo androgenów. Jeśli sporo testa leci to tak może być. Oczywiście najpierw badania, bo nie ma co zbijać w ciemno. Być może i taka natura - wtedy trza będzie się pobawić w maści do przedłużania spustu na fajkę.


750mg ew, więc nie aż tak dużo. Do tego exe 1/2 tab e4d. Nigdy tak nie miałem, więc raczej nie o naturę tu chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
no to chyba nieciekawie babka będzie musiała poczekać? i jak w takim przypadku z ćwiczeniami?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
ale jak czytam objawy tej rwy to raczej nie to boli jakbym mial właśnie przeciążony prostownik nic wiecej do nogi ani do posladka nie leci jedynie to mrowienie w stopie. Ból nie jest tak intesywny ze nie moge nic robic nie musze brać przeciwbólowych poprostu boli jak po bardzo mocnych martwych jak tak to moge nazwać.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62978 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902742
bol to najmniejszy problem w tym przypadku.niepokojace jest mrowienie stopy. poczytaj o tym.moze to cos innego retencja niedobory mineralow czy cos.daj odpoczac prostownika i zobacz czy bedzie poprawa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium