SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
dmq92
Ale co w tym dziwnego że na samym trenie ma dobre libido?


A takie ze to nandro i z czasem bloka lapiesz i libido z dupy...zwykle lajtowe ph dac bez testa powyzej 8 tyg daje sie odczuc na libido a co mowic tren...tak jak E-lite napisał jak masz testa zamiast trena to nie dziwne ze libido ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tren to nie "nandro" ale pomijajac to, czas nie ma tu nic do rzeczy
dawka determinuje to czy prolaktyna wzrosnie czy nie, jesli nie to nic zlego sie nie dzieje, tren jest mocnym androgenem
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dmq92
Ale co w tym dziwnego że na samym trenie ma dobre libido?
.

W teorii nic dziwnego, a ze Ty jesteś specjalista od teorii wiec zgadzam się %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ziki2000
Ktoś z Was miał tak że jak za długo trzyma reke w jednej pozycji to ruszając nią ma lekki niedowład czy jakby omdlenie, cos takiego zaobserwowałem na boldzie nie raz, ale teraz juz dluzszy czas bolda nie biore i zauwazylem takie objawy u mnie...


Na boldzie i gh dalo sie zaobserwowac cos takiego jak opisujesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziki a sprawdzałeś morfologię ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Nie sprawdzalem ale teraz dodałem mk677 do testa i czytalem ze takie objawy zdarzają sie, odstawię mk677 i zobaczymy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
miczelx
Tren to nie "nandro" ale pomijajac to, czas nie ma tu nic do rzeczy
dawka determinuje to czy prolaktyna wzrosnie czy nie, jesli nie to nic zlego sie nie dzieje, tren jest mocnym androgenem


Strukturalnie podobne i ta sama grupa 19-nor...na forum potocznie mówimy ze są z grupy nandro, mysle ze kazdy rozumie bo zawsze bylo ok tak pisząc ;)

Oczywiscie ze wszystko determinuje dawka nawet branie witamin

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
e-lite
dmq92
Ale co w tym dziwnego że na samym trenie ma dobre libido?
.

W teorii nic dziwnego, a ze Ty jesteś specjalista od teorii wiec zgadzam się %)






No widzisz wiem więcej niż Ty bo na trenie kontrolując co trzeba możesz terapię zastępcza polecieć a twoje posty w tkorych wszystkich atakujesz i nic nie wnoszą chyba w żaden temat jakoś mnie nie ruszają
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
ziki2000
miczelx
Tren to nie "nandro" ale pomijajac to, czas nie ma tu nic do rzeczy
dawka determinuje to czy prolaktyna wzrosnie czy nie, jesli nie to nic zlego sie nie dzieje, tren jest mocnym androgenem


Strukturalnie podobne i ta sama grupa 19-nor...na forum potocznie mówimy ze są z grupy nandro, mysle ze kazdy rozumie bo zawsze bylo ok tak pisząc ;)

Oczywiscie ze wszystko determinuje dawka nawet branie witamin


Nie ma co porównywać nandro do trenu. Ogień i woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Rozwin swoja mysl bo zupelnie sie nie zgadzam a jestem ciekawy o co chodzi :) chyba ze piszesz o sidach to faktycznie tren to ogien a deka to woda

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium