SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129732

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Najlepsze sa klapki, tylko do cardio niewygodne. A na niektorych silowniach wyganiaja w klapeczkach


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-20 08:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
kamilplnk
lodzianin1
i tutaj się zgadzamy w 100%

Taaa tylko ze mam kobiete 7lat mlodsza i przed jej 30tka czyli ze 3-4lata bobasa trzeba zmajstrowac :) wiec trzeba bedzie zejsc z bomby wczesniej i test spadnie ;)



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-10-19 22:26:08


albo powbijac dużo hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
Lordwais
Najlepsze sa klapki, tylko do cardio niewygodne. A na niektorych silowniach wyganiaja w klapeczkach



Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-20 08:14:15


do mnie latał gość spodnie białe lniane i japonki i tak na siłce śmigał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Na szczęście nigdy się nie przejmowałem tym w czym ćwiczę. Oczywiście jak idę na publiczną siłownie, to ma być czysto i pachnąco. Ale żeby jakoś konkretnie. No to nie.

Snara - jeśli piszesz o gościach nie koksujących nigdy, którzy mają takie wyniki, to zapewne obok wieku (choć myślę, że to nie ma aż takiego wpływu) to tak jak Łodzianin pisze kwestia - złej diety, trybu życia, stresu itp.

Ja pierwszy poważny cykl (nie licząc młodzieńczych prób z metką "polakiem" i deką solo) zrobiłem tuz przed 40-tką (ale jestem stary już kurna), a wcześniej w hooy lat ćwicząc, jedząc w miarę rozsądnie myślę, że wciąż miałem wysoko testa patrząc na libido, samopoczucie itd. Nawet przed pierwszą bombą na teściu bzykanko było od zawsze codzienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
U mnie jeden w bialym kompleciku tez lata ale na buciki nie patrzylem za to mam uczucie ze wszyscy na mnie sie patrza. Jednego asa mam, wyglada jakby nic nie cwiczyl a pytal sie jakie cwiczenia na gore klatki robic, jakby to byl najwiekszy jego problem kazalem mu zaczac jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
u mnie szpadle też robia serie łączone,tri serie itd. itd. ale podstawowych ćwiczeń zero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Widze ze wszedzie to samo. Wymyslaja, cuduja jak profesjonalni bb. A jak cisnienie podnosza kiedy co nie dotkniesz to zajete. Albo odpoczywaja miedzy seriami lezac na maszynie do nog i czekasz pol godziny zeby sie dostac. Czasem to wypadaloby za leb ich/je wyciagac... ale trzeba dbac o wizerunek zeby nie zostac stereotypowym koksem.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-20 08:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
dlatego ja trenuje zawsze rano bo jest pusto na siłce

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
przez ponad 20 lat może z 10 trg zrobiłem po południu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lordwais
Najlepsze sa klapki, tylko do cardio niewygodne. A na niektorych silowniach wyganiaja w klapeczkach
tym

No ba. U mnie jeden śmiga w stroju MMA i klapeczkach. Choć ich nie ściąga.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium