SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870188
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Ja zaj**iscie wspominam ;) az cisnienie wywalalo za mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Onar a jakim systemem lecisz HCG podczas cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Amg27
Onar a jakim systemem lecisz HCG podczas cyklu?

500 tygodniowo caly czas 2x 250, czy nastepuje degradacja hcg przy tak dlugofazowym wbijaniu ?! Nie wiem, nie czuje aby jaja sie kurczyly i tez nie zaprzatam sobie tym glowy, bo im wiecej nad tym wszystkim rozmyslen tym gorsze efekty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Onar obserwuję Cię na insta i ostatnio widziałem że helios u Cb leci przed cardio, a potem normlanie węgle wrzucasz, więc mam pytanko panowie a mianowicie kończę zaraz sally ale redukcję chcę jeszcze pociągnąć z miesiąc więc rozmyślam nad wrzuceniem efki iniekcyjnej + joha na czczo pre cardio, ale za cholerę nie jestem w stanie funkcjonować bez węgli odstęp pomiędzy johą a węglami byłby może z godzinę da rady takie coś? czy przeboleć i wyrzucić z pierwszego posiłku WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29386 Napisanych postów 62843 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902200
efka i joha to nie najlepsze polaczenie. czy wywalisz wegle czy nie jak zjesz cokolwiek to i tak joha dzialac nie bedzie. joha najlepie calkowicie na czczo przed aero powiedzy a posilek dopiero po treningu. efke bym dal wtedy pozniej w poludnie np lub przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
lodzianin1
mesja1905
No ja mieszkam niby tez w Londynie , ale żeby tam dojechać najpierw pociąg , później dwa metra i autobus . Jak badania mam na 9 to o 6-45 trzeba wyjść z domu . Ale tragedi nie ma . Mam tu bliżej ale za pakiet e2, prolka, prog, wołają 60£ . Wiec zacząłem na totting jeździć , wcześniej ceny były wyższe teraz zjechali dobrze w dol .


Zarabiasz więcej płacisz więcej to chyba normalne przecież ??


Tak , ale po co mam płacić 60 5km od domu
Jak mogę 15 po 2h podróży a czasu mi nie brakuje

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114024
Panowie mam mały problem, w czwartek zaaplikowałem testa w lewe udo zrobił się stan zapalny udo napuchło czuję jakbym miał tam jakiś implant i nie mogę go nawet zgiąć do końca,problem jest nawet przy siadaniu na krzesło ból jest dość spory, taki stan rzeczy utrzymuje się od 2 dni i do tego mam stan podgorączkowy, smaruje to altacetem 3x dziennie i 2x dziennie biore po 300mg ibuprofenu, jak myślicie iść z tym na szpital czy jeszcze się wstrzymać ?

A dodam jeszcze,że 2 tyg. temu miałem to samo z tym samym udem tylko bez gorączki i przeszło mi za tydzień i jak d**** postanowiłem wbić strzała w to samo miejsce....




Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2018-04-28 18:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15406 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388223
ja mialem to samo, udo opuchniete na balkanie, jak napinalem noge to nic nie wychodzilo nawet , tylko bol i opuchlizna, jak nie zmienia koloru , nie ma zadnego ropnia, to bym poczekal jeszcze 2-3dni i powinno przejsc, ja mialem takie akcje , jak bym mial gwozdz w nodze ze lewdo do roboty kustykalem a usiasc na sraczu to byl dramat

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114024
Koloru nie zmienia, tylko nawet jak się na nim położę to jest dramat jak już mówiłem jakbym miał implant pod skórą xD
Ze sraczem mam dobrze bo drzwi blisko to się o klamkę mogę wesprzeć hahah



Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2018-04-28 18:12:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium