SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja mety to z 10 lat nie lecialem ale ostatnio winko podjadałem to tylko zgaga mnie meczyla

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16579
Dzieki za odzew jeszcze zapytam o jedno bo mnie to ciekawi. Czy jezeli do testa i npp dorzuci sie male dawki trenu to warto jessxze brac provi na samopoczucie? Czy przy takim polaczeniu niebezpieczenstwo jest tylko od strony prolaktyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mefiu1
Dzieki za odzew jeszcze zapytam o jedno bo mnie to ciekawi. Czy jezeli do testa i npp dorzuci sie male dawki trenu to warto jessxze brac provi na samopoczucie? Czy przy takim polaczeniu niebezpieczenstwo jest tylko od strony prolaktyny ?

Nie wiem jak tren dziala na glowe, ale ja juz npp bez provi nie rusze. Ewentualnie z masterem. Nie musisz dawac provi od poczatku, mozesz miec w pogotowiu i jak bedzie potrzeba to dorzucisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zalezy od czleka. Jeden bedzie mlody bog, a drugi to az mi sie wierzyc nie chce w to co slyszalem, jakies deprechy, brak checi do zycia etc.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego trzeba sprawdzic na sobie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ogólnie nie ma teagedi przy trenie , kwestia wychowania , nastawienia . Najważniejsze dobrać odpowiednia dawkę dla siebie na której sajdy bedą sprowadzone do minimum
Wiadomo , ze od czasu do czasu Cię cos lub ktoś wk*** ... praktycznie za nic i wybuchasz nawet nie wiesz kiedy a po czasie sobie dopiero zdajesz sprawę co zrobiłeś ale to właśnie uroki trenu każdy musi to sprawdzić na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24652 Napisanych postów 68311 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538581
Masz immortal na takim kombo test tren npp
Wiec procz kontroli e2 i prolaktyny nie potrzebujesz nic

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja może troszkę bardziej byłem nerwowy ale minimalnie i sen później około 5h i wyspany A tak to spoko.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja wlasnie mialem taki irracjonalny spokoj i zadowolenie z siebie. Normalnie to sie wkoorwiam, prowadzac, czy tam w kolejce stojac. A tu takie totalne wyyyebanie, blogosc, samozachwyt i usmiech na ryju. W sumie to nie wiem na czym mialby byc Mysle, ze tylko tfu tfu smierc mojego koszatniczka sprawila by, ze powieka mi zadrzy... BTW niech zyje moj Misiaczek wiecznie Z tego co dane mi bylo przybic to jeszcze helios tez dawal mi taka euforie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Yhy

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium