SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Podziele sie napewno, dla mnie to nic nowego wiec mmniej wiecej wiem czego sie spodziewac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Przepraszam

Czyli miczel bedzie si takie cos jak wstawilem?
W takim razie omegi juz nie daje do tego, czy lepiej wyrzucic kilka zoltek i dac o3?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
na tym vlcd szybko waga spada? bo na tylu kcal to musi leciec na leb na szyje skoro mi przy 3000tys kcal za szybko psdala waga to na na polowie tego... po prostu nie ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zeby zachowac lepsze proporce pomiedzy tluszczami, napewno warto dodac o3 w jakiejkolwiek formi, ucinajac jednoczesnie inne tluszcze,
Wg mnie bedzie ok, na dzien dzisiejszy mam 2 chlopakow ktorzy lecia prawie identycznie, chudna bardzo szybko, sila sie trzyma, glod do opanowania.
Waga poczatkowo spada bardzo szybko z racja wyplukania glikogenu, a co za tym idzie ogromny spadek wody + spadek wagi zwiazany z wyczyszczeniem uk trawiennego z duzych ilosci zarcia,
Pozniej spadek wagi wynika juz wylaczenie z utraty tk tluszczowej, wiec uproszczajac temat typ u ktorego bilans 0 to 3500 kalorii, jedzac 1500 generuje 14000kcal deficyty tygodniow, powinno przelozyc sie to na utrate ok 2kg sadla.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ciekawe jak ten schemat przeklada sie na osoby nie stasujace saa... po koncze odblok i juz raczej nie siegne po saa wiec takie rozwiazanie by mnie interesowalo ale jak mam zaliczyc mega spadek ogolnej masy ciala to po prostu zrobilbym odchudzanie takie typowe a nie wycinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
miczelx
kubsztix

Z tematem ludzi na VLCD dobry plan, ja musze czytac u konkurencji nt.


co ?

Ja od jutra zaczynam redu, praktycznie taki jadlospis jaki wstawiles. Wyjdzie ok 1400, bialka jem troche mniej.


a jaka suplementacja i SAA do tego będzie leciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Nazwe dla tematu dla ludzi na vlcd proponuje " grupa wsparcia vlcd"

Ps ja jutro zaczynam propa I vlcd

Zmieniony przez - RedForman w dniu 16/03/2014 12:03:20

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
U mnie 375mg cypio, 200mg deci
suplementacja kreatyna 5g dziennie bo akurat mam otwara to skoncze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Tylko jak zejdziesz z kreatyny to dodaj cypio i deci bo zastój będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Panowie co może powodować letarg, senność itp. ( szczególnie w godzinach popołudniowych )? Test+tren+t3 leci.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium