SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Flooky
Córka bawila sie wyświetlaczem lcd na lodowce i popitolila temperature GH zamarzlo ..... kubel czy odmrozic i bic ?



k***a odmrozilem przywalilem i szczypie brzuch w h** ... masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Flooky
Flooky
Córka bawila sie wyświetlaczem lcd na lodowce i popitolila temperature GH zamarzlo ..... kubel czy odmrozic i bic ?



k***a odmrozilem przywalilem i szczypie brzuch w h** ... masakra


Flooky ale chyba nie odmrazales w mikrofali ? Tylko zostawiłeś normalnie w lodowie żeby sie odmrozilo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Amg27
Flooky
Flooky
Córka bawila sie wyświetlaczem lcd na lodowce i popitolila temperature GH zamarzlo ..... kubel czy odmrozic i bic ?



k***a odmrozilem przywalilem i szczypie brzuch w h** ... masakra


Flooky ale chyba nie odmrazales w mikrofali ? Tylko zostawiłeś normalnie w lodowie żeby sie odmrozilo ?


To nie mozna w mikrofali ? :) 850W na godzine czasu ... odmarzlo w temp ponizej pokojowej w ciemnym pomieszczeniu

Szczypanie po 15 min ustalo


Zmieniony przez - Flooky w dniu 2018-03-28 23:25:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
BigYorkie1488
Witam panowie takie szypkie pytanie z tzw. bomby :) jaki stosunek androgenow/anabolikow najlepszy jest na masie ? czy dac wiecej andro czy anabo ?. Wie ktos moze ?


Tutaj nie tyle stosunek co ilość będzie miała znaczenia. Co oczywiście nie zmienia faktu że żarcie będzie kluczem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
pitbull61
Pany, tren Suspension leżał sobie i czekał w temp pokojowej. Wyjąłem go i coś się wytrąciło, takie żółte kryształki jakby pływające ma dnie vial. Idzie coś z tym zrobić ? Grzać chyba nie można jak na oleju ?


Ponawiam pytanie.. Pomoże ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
A to oleju się nie podgrzewa

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Normalnie grzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
krzykacz
A to oleju się nie podgrzewa


Jak nie, nie raz już "naprawiałem" sok. Grzejesz piekarnik do odpowiedniej temp, wyłączasz, wrzucasz vial i czekasz.

dmq92
Normalnie grzej


środek na wodzie ? jesteś pewien ? Jaka procedura ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
pitbull61
krzykacz
A to oleju się nie podgrzewa


Jak nie, nie raz już "naprawiałem" sok. Grzejesz piekarnik do odpowiedniej temp, wyłączasz, wrzucasz vial i czekasz.

dmq92
Normalnie grzej


środek na wodzie ? jesteś pewien ? Jaka procedura ?


Grzać jak na oleju zinterpretowałem jako że skoro jest na oleju to nie grzać a to przecież na wodzie jest. Na wodzie nie wiem tylko olej grzałem sorry za pomyłkę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium