SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6111877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Decyzje podjalem, dam 3s siadow z 50% obciazenia 2x ew i 1x normalny trening. I moze lydki dodam do tych siadow. aktualnie robie przerwe od treningow bo wczoraj przy podciaganiu cos poszlo nie tak i plecy(lewy motylek) boli. Ogolnie rosna nogi, sa proporcjonalne czyli szczuple ale sprawdze jak na to zareaguje. Cardio zawsze robie, po nogach tez, nie mam z tym problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Jedno cardio innemu cardio jest nierówne Zalezy jaki rodzaj, jaka intensywność itp. Po udach cardio na maszynie imitujacej wchodzenie po schodach i tak 40 minut to slaby pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Haha, albo stepere, ale kto by to wytrzymal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
A IA jakis bierzesz?
Moze estro wywalone masz. Jak stawy, jak nastrój. Chce sie spac? Faja biala czy normalna?
Co Ty masz Farne w awatarze?


Hahaha No Farna, mieszkałem chwile w Czechach i taki polski Czech jak ona byłem. Faja faktycznie bardziej biała jak w swoim kolorze. Stawy hmmmm drętwieją łapy kosmicznie, bóle odczuwam mocno w przedramionach, ale stawy Ok. Samopoczucie trochę mnie spaniem przywalillo, ale zwalam to na jesien. Nie biore nic, exe mi się skończyło :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
A moze prolka zaniska skoro jesz cabaser na samym tesciu. Choc wplyw niskiej prl na organizm to temat kontrowersyjny.



Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-05 11:35:08

Mozemy tak strzelac bez konca. Beda badania bedzie latwiej okreslic.

Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-05 11:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
wplyw za niskiej prolki na meski organizm nie jest kontrowersyjny tylko jest powtarzana nie wiem z jakieg powodu bzdura przez dluuugi czas, nie ma czegos takiego ze to zbedny hormon w naszym organizmie, jak by byl zbedny to by go nie bylo,
za niska prolka czyli ponizej normy nie jest niczym dobrym i nigdy nie byla, nie trzeba duzo czasu na to zeby znalezc co nieco w necie,
sam korzystalem swego czasu z tej bzdurnej teori o prolce i ladowalem cabaser juz przy lekkim podbiciu co 5 czy tam 7 dni,
jak na za wysokim tak i na za niskim poziomie mozesz miec problem z libido,
ale tutaj chooy laduj cabaser, zbijaj do zera, nie potrzebne ci to,
sam teraz postanowilem pobadac prolke szczegolowo,

przy normie do 15 mialem 41, wzialem pol tabsa cabaseru, po trzech dniach zbadalem no i bylo mniej wiecej w srodku normy, ten stan utrzymywal sie przez 2 tyg, po 2 tyg dopiero zaczela rosnac, w dniu 17 od ostatniej polowki wziolem kolejna, jutro jade zbadac, ale czuje ze wszystko ok,
leci tren e i deca, wiec ma co prolke trzymac w gorze a jednak jak widac cabaser bardzo mocny lek,
nie twierdze ze u kazdego ma byc identycznie ale na pewno nie bedzie jakis mega roznic,

poza tym, jak kiedys sie zbijalo prole do zera tak libdo lezalo jak i na za wysokim tak i na za niskim, teraz trzymie w normie i libido, faja hulaja az milo dzien za dniem





Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-05 12:27:51
4

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze badania są, T3 leci to powyżej zrozumiałe, ale prostata leży? Isc do lekarza czy cos kupić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
CooCaine
SalvatoreLucania
A IA jakis bierzesz?
Moze estro wywalone masz. Jak stawy, jak nastrój. Chce sie spac? Faja biala czy normalna?
Co Ty masz Farne w awatarze?


Hahaha No Farna, mieszkałem chwile w Czechach i taki polski Czech jak ona byłem. Faja faktycznie bardziej biała jak w swoim kolorze. Stawy hmmmm drętwieją łapy kosmicznie, bóle odczuwam mocno w przedramionach, ale stawy Ok. Samopoczucie trochę mnie spaniem przywalillo, ale zwalam to na jesien. Nie biore nic, exe mi się skończyło :(


No to masz odpowiedz. Nie sugeruj sie badaniami e2 na trenie bo wyjdzie orbita a masz za nisko estro. Szybko jakies IA kombinuj a potem: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi



Arkus P
wplyw za niskiej prolki na meski organizm nie jest kontrowersyjny tylko jest powtarzana nie wiem z jakieg powodu bzdura przez dluuugi czas, nie ma czegos takiego ze to zbedny hormon w naszym organizmie, jak by byl zbedny to by go nie bylo,
za niska prolka czyli ponizej normy nie jest niczym dobrym i nigdy nie byla, nie trzeba duzo czasu na to zeby znalezc co nieco w necie,
sam korzystalem swego czasu z tej bzdurnej teori o prolce i ladowalem cabaser juz przy lekkim podbiciu co 5 czy tam 7 dni,
jak na za wysokim tak i na za niskim poziomie mozesz miec problem z libido,
ale tutaj chooy laduj cabaser, zbijaj do zera, nie potrzebne ci to,
sam teraz postanowilem pobadac prolke szczegolowo,

przy normie do 15 mialem 41, wzialem pol tabsa cabaseru, po trzech dniach zbadalem no i bylo mniej wiecej w srodku normy, ten stan utrzymywal sie przez 2 tyg, po 2 tyg dopiero zaczela rosnac, w dniu 17 od ostatniej polowki wziolem kolejna, jutro jade zbadac, ale czuje ze wszystko ok,
leci tren e i deca, wiec ma co prolke trzymac w gorze a jednak jak widac cabaser bardzo mocny lek,
nie twierdze ze u kazdego ma byc identycznie ale na pewno nie bedzie jakis mega roznic,

poza tym, jak kiedys sie zbijalo prole do zera tak libdo lezalo jak i na za wysokim, teraz trzymie w normie i libido, faja hulaja az milo dzien za dniem




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-05 12:26:25


Tutaj sie zgodze. Pamietam jak sam mialem fatalny nastrój, zerowe libido i brak checi do zycia, a ładowałem Cabaser i było coraz gorzej. Poszedłem na badaniach i wyszło ze mam PRL na 0 to szybko zarzuclem kilka Xanaxów i w 2 dni ozyłem. .
Potem tutaj na forum poruszyłem ten temat i pare osób powiedzialo ze na PRL zbitej do 0 funkconuja caly rok. Nie wiem nie bede sie z nikim sprzeczal bo sa rozne organizmy i jeden moze nie czuc tego co drugi ale chyba po to sa tzw. widełki dla danego hormonu płciowego aby jego poziom byl utrzymywany wlasnie w normie. Tak mi sie zdaje








Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-05 12:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
U mnie za nisk aprl tez nie jest przyjemna tak dla jasnosci ale jak juz zauwazyliscie grono osob trzyma 0 i nie narzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
no nie wydaje Ci sie, po to te widelki sa i nie wymyslil i opracowal ich jakis przypadkowy gosc z forum ktory wiedze ma z internetu a jakis lekarz, doktor, profesor itp ktory cale zycie w tym siedzi, wiec mysle ze sporo internetowych madrosci mozna sobie wsadzic miedzy bajki, co rusz sie o tym przekonuje ze sporo forumowych rad powstalo na zasadzie, ktos gdzies mi tam cos powiedzial, sprobowalem no i chyba dziala,

nie narzekaja bo moze potrzeba by sprobowac wejsc z wynikiem w widelki zeby przekonac sie ze bylo sie w bledzie, to ze powiedzmy jeden osobnik przy zerowej prolce uważa ze libido ma ok, to nie oznacza ze nie moze byc lepiej i ze nie byl by tym zaskoczony





Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-05 12:40:38
1

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej