SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Idź zbadaj estro, prolke, progesteron i coś można będzie powiedziec

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
e2 masz ok, wiecej nie trzeba
zbadaj prolatyne i tarczyce

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
CooCaine
Panowie z ciekawosci napiszcie ile lecicie tarczycowe (jak lecicie), czy jest wiecej ludzi co leci calorocznie? Wiem ze Lodziak na bank. ktos jeszcze?

Ja ale bez gh to błędne koło moim zdaniem i sam chce się uwolnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
bo taka moda, t3 na masie chociaz 25 zeby nie zalewalo bo sie diety nie chce trzymac :D jak ktos ma zdrowa tarczyce to nie kumam po co wogole brac tarczycowe, inna bajka kiedy ona zwalnia przy dlugim stosowaniu gh, ale to tez nastepuje dopiero po kilku miesiacach nie od reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja po odstawieniu odpuściłem miche i od nowa redukuje ale bez t3 zobaczę co z tego wyjdzie. Tylko ja leciałem 3,5 miecha gdzieś.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Teraz jest moda na stosowanie leków na wszystko . Wszystko profilaktycznie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
ja lecę teraz 2,5 tabsa Novo, docelowo jakoś w połowie sierpnia miałem kończyć redu, ładnie idzie wszystko ok, trochę mnie wypłaszczyło, a za 2 tygodnie trafił się niespodziewany wyjazd na parę dni nad morze, jest sens zmniejszyć dawkę do 0,5-1 tabsa na parę dni przed i w czasie wyjazdu i lekkie ładowanie węglami żeby trochę nabiło, czy to bez sensu?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gienus12
Jaglane , ostatnio przekonałem się do płatków jaglanych i narazie nie zamienie ich na inne, drogie bo koło 4zl dawałem za 400g , ale omlety wychodzą sztos i zadnych dolegliwości żołądkowo/jelitowych, gazów, wzdęć itp

wszystko j/w, a teraz so 2,99 w biedronce

hero69
ja lecę teraz 2,5 tabsa Novo, docelowo jakoś w połowie sierpnia miałem kończyć redu, ładnie idzie wszystko ok, trochę mnie wypłaszczyło, a za 2 tygodnie trafił się niespodziewany wyjazd na parę dni nad morze, jest sens zmniejszyć dawkę do 0,5-1 tabsa na parę dni przed i w czasie wyjazdu i lekkie ładowanie węglami żeby trochę nabiło, czy to bez sensu?

przed zawodami schodzi się nawet całkiem, a dla Ciebie te morze to takie trochę zawody, więc ma sens, choć ja bym nie schodził z dawki tyko dodał więcej ptasiego mleczka Milka łaciate polecam


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-06-22 00:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Czyli co jest szansa uzupełnić glikogen i nabić się na takiej dawce T3? Mam aktualnie dosyć szybki metabolizm i myslę, ze będzie to trudne, sam siebie badam bo to pierwsza moja redukcja z prawdziwego zdarzenia, głównie chodzi mi o to, czy zmniejszenie dawki czy nawet zejście całkiem i potem powrót nie będzie miało złego wpływu na tarczycę, po za tym taki napychanie sie węglami prostymi nie będzie miało złego wpływu na moją wrażliwość insulinową i dalszy etap redukcji?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
hero69
Czyli co jest szansa uzupełnić glikogen i nabić się na takiej dawce T3? Mam aktualnie dosyć szybki metabolizm i myslę, ze będzie to trudne, sam siebie badam bo to pierwsza moja redukcja z prawdziwego zdarzenia, głównie chodzi mi o to, czy zmniejszenie dawki czy nawet zejście całkiem i potem powrót nie będzie miało złego wpływu na tarczycę, po za tym taki napychanie sie węglami prostymi nie będzie miało złego wpływu na moją wrażliwość insulinową i dalszy etap redukcji?


Wlasnie sam sobie odpowiedziales. Jesz tarczycowe, jestes plaski, taki masz cel? Nie. Napisales ze masz szybki metabolism, to po co Ci wogole taczycowe, zeby go jeszcze bardziej nakrecac? Odstaw T3 i sie ciesz zycie, naprawde i bez tego mozesz sie wyciac do kosci, nie popadajmy w panike.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium