SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143065

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Po co te dywagacje i zabawy w znachora - wystarczy wpisać hipoglikemia w google i poczytać. Po coś są te normy i każdy odchył wymaga analizy. Ty masz hipoglikemię (nie musisz jej czuć, norma cukru jest 70, poniżej tego masz hipoglikemię), po treningu na czczo, czy tam diecie low carb, czy tam na redukcji, czy po podaniu insy itd. czyli wywołałeś ją sztucznie, przyczyna jest znana, zjesz więcej, nie podasz insy, zmienisz dietę i będziesz już mieścił się w zakresie referencyjnym ergo jesteś zdrowy. Kolega nic w tym kierunku nie robi, wręcz przeciwnie, a ma problem i dlatego powinien go zbadać, a nie cieszyć się, że choruje hipoglikemię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Czyli już kolega nie musi iść do lekarza bo właśnie go zdiagnozowaliśmy wg ogólnych norm i ma hipoglikemię z powodu poziomu glukozy lekko poniżej minimalnej normy

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
przeczytajcie sobie jeszcze przed diagnozowaniem jakie są normy wskazań dla glukometrów
już nie pamiętam dokładnie ale jak 95% pomiarów mieści się w zakresie +/-20 to są prawidłowe , więc spuszczanie się o kilka jednostek nie ma najmniejszego sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Tu masz rację. Ale zgodzę się tutaj z Wojmirem, że hipoglikemii również nie wolno lekceważyć (jeśli faktycznie taka ma miejsce).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kabo9
przeczytajcie sobie jeszcze przed diagnozowaniem jakie są normy wskazań dla glukometrów
już nie pamiętam dokładnie ale jak 95% pomiarów mieści się w zakresie +/-20 to są prawidłowe , więc spuszczanie się o kilka jednostek nie ma najmniejszego sensu



Zależy jaki masz glukometr ja mam za kafla prawie bo jak mówię 3 cukrzyków w domu takze ten.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
weex
Aha, czyli to tylko moje sajdy na trenie, świetnie najgorsze jest to, że zawsze w kulminacyjnym momencie się budzę, wygląda to mniej więcej tak: pierwszy etap snu śni mi się, że się z kimś strzelam, dostaję kulkę w łep i j** - od razu obudzony, idę się odlać, kładę spać po raz drugi, śni mi się, że jadę autem i mam wypadek czołowy z pojazdem z naprzeciwka, j** - od razu obudzony w momencie zderzenia, idę się odlać, kładę się po raz trzeci, śni mi się, że jestem na wojnie, stanąłem na minę która wybucha, j** - od razu obudzony w momencie wybuchu, idę pod prysznic i do roboty. Więc mój sen to takie 3x 1.5h z przerwami na siku podczas którego ginę 3 razy I tak codziennie. Zaczyna się około tydzień od pierwszej lotki trena, a kończy tydzień po ostatniej. Poyyyebane.



Zmieniony przez - weex w dniu 2018-11-30 12:18:32


Ubawilem sie czytajac opowieci Twoich snow, ale tak na prawde to wspolczuje...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks
weex
Aha, czyli to tylko moje sajdy na trenie, świetnie najgorsze jest to, że zawsze w kulminacyjnym momencie się budzę, wygląda to mniej więcej tak: pierwszy etap snu śni mi się, że się z kimś strzelam, dostaję kulkę w łep i j** - od razu obudzony, idę się odlać, kładę spać po raz drugi, śni mi się, że jadę autem i mam wypadek czołowy z pojazdem z naprzeciwka, j** - od razu obudzony w momencie zderzenia, idę się odlać, kładę się po raz trzeci, śni mi się, że jestem na wojnie, stanąłem na minę która wybucha, j** - od razu obudzony w momencie wybuchu, idę pod prysznic i do roboty. Więc mój sen to takie 3x 1.5h z przerwami na siku podczas którego ginę 3 razy I tak codziennie. Zaczyna się około tydzień od pierwszej lotki trena, a kończy tydzień po ostatniej. Poyyyebane.




Zmieniony przez - weex w dniu 2018-11-30 12:18:32


Ubawilem sie czytajac opowieci Twoich snow, ale tak na prawde to wspolczuje...

Ma wiecej zyc niz w najlepszej grze :)\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dmq92
kabo9
przeczytajcie sobie jeszcze przed diagnozowaniem jakie są normy wskazań dla glukometrów
już nie pamiętam dokładnie ale jak 95% pomiarów mieści się w zakresie +/-20 to są prawidłowe , więc spuszczanie się o kilka jednostek nie ma najmniejszego sensu



Zależy jaki masz glukometr ja mam za kafla prawie bo jak mówię 3 cukrzyków w domu takze ten.

to przeczytaj w instrukcji jaką normę trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29684 Napisanych postów 63045 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903006
glukometry czesto sie myla i to mocno. sa jakies niejasnosci to lab i krzywa cukrowa + krzywa insulinowa + konsultacja lekarska. nad czym tu sie zastanawiac? zycie ma sie jedno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kabo9
dmq92
kabo9
przeczytajcie sobie jeszcze przed diagnozowaniem jakie są normy wskazań dla glukometrów
już nie pamiętam dokładnie ale jak 95% pomiarów mieści się w zakresie +/-20 to są prawidłowe , więc spuszczanie się o kilka jednostek nie ma najmniejszego sensu



Zależy jaki masz glukometr ja mam za kafla prawie bo jak mówię 3 cukrzyków w domu takze ten.

to przeczytaj w instrukcji jaką normę trzyma


Szczerze to mam to w dupie co pisze w instrukcji skoro był nie raz sprawdzany jak pobierali mi czy rodzicom krew i chwilę wcześniej badali glukometrem i Max 2-3oczka różnicy. Dobrze wiem jakie są normy i nie bez powodu mam taki glukometr jaki mam.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-12-01 16:26:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium