SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Balearic
Jest tu ktoś kto przechodził/przechodzi poważne zapalenie wątroby? Alkoholowe, wirusowe, polekowe lub po prostu kilka w jednym?
Ewentualnie czy jest tu ktoś z lekkim wloknieniem, umiarkowanym lub zaawansowanym zdiagnozowanym dzięki Elastografii SWE lub biopsji? Ewentualnie marskością wyrównaną lub niewyrównaną wątroby z cechami encefalopatii wątrobowej?

Piszę o tym pracę, wiem wszystko na temat wątroby (badania choroby interpretacja itp) ale chciałbym do tego wszystkiego dołączyć trochę praktyki.





Pogadaj z kamilplnk on wyladowal w szpitalu z powodu watroby.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
Parestezje na gh? Idzie z tym jakos walczyc? Ostatanio mam tak ze lapia mnie dosyc czesto zakladam reka na reke siedze i czuc jak mi rece dretwieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Marian 87.
Parestezje na gh? Idzie z tym jakos walczyc? Ostatanio mam tak ze lapia mnie dosyc czesto zakladam reka na reke siedze i czuc jak mi rece dretwieja


milgamma niby pomaga

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23047
Marian 87.
Parestezje na gh? Idzie z tym jakos walczyc? Ostatanio mam tak ze lapia mnie dosyc czesto zakladam reka na reke siedze i czuc jak mi rece dretwieja


Przy jakich dawkach oraz jakie gh leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Potrzebuję namiar na owijki na nadgarstki pod wl. Poleci ktoś coś?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
OlekXXI
Marian 87.
Parestezje na gh? Idzie z tym jakos walczyc? Ostatanio mam tak ze lapia mnie dosyc czesto zakladam reka na reke siedze i czuc jak mi rece dretwieja


Przy jakich dawkach oraz jakie gh leci?

Leciało 5iu i luz
Testowo trochę 7.5 ruszylem
I zaczęły sie pojawiac
Jintropin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
KLAJTA
Potrzebuję namiar na owijki na nadgarstki pod wl. Poleci ktoś coś?


Czerwone
Emonsterpowerlifting
Zmienilem ze zwyklych power systema
Zwyklaki nie maja w ogole podjazdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Marian 87.
OlekXXI
Marian 87.
Parestezje na gh? Idzie z tym jakos walczyc? Ostatanio mam tak ze lapia mnie dosyc czesto zakladam reka na reke siedze i czuc jak mi rece dretwieja


Przy jakich dawkach oraz jakie gh leci?

Leciało 5iu i luz
Testowo trochę 7.5 ruszylem
I zaczęły sie pojawiac
Jintropin


Nic nie ma
Jedynie zejście z dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16578
Panowie macie sprawdzony podział push pull legs na 5dni? Może łączy ktoś tutaj klatkę z bicepsem A plecy z tricepsem i trenuje kazda partie 2x tyg? Ciekawy jestem o regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chyba Ci się działy pomyliły. Tu nikt nie trenuje tylko ludzie towar biją
1

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium