SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lodzianin1
SalvatoreLucania
U lekarza byłes czy sam sobie beta blokery dobierasz zależnie od pogody???
U mnie Bisocard daje rade.

lodzianin1
No i się zaczyna
Lecę po popcorn


Ja z nikim się ciał nie będę tylko mówienie ze kazdy bold równa sie obniozne estro to jak mówienie ze kazdy Polak to złodziej.
Czemu w ciagu roku przerobilem 2 boldy i mi estro zaden nie urypał?






Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-08 06:55:43


Bo nie każdemu uwali mi nie ubija ,leciałem bolda i tri bolda i jeszcze ja wrzucałem
Koleżka leciał to samo ze mną dwa razy i E2 poniezej wykrywalności bez ia
Temat rzeka


To taka odpowiedz juz ma wiekszy sens niz taka ze kazdy bold i kazdy ma estro uwalone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
SalvatoreLucania
Panowie drobna ciekawostka
Typek no duzy dzik był na bombie 8 lat i robil pct bo potomstwo planował.
17 pudeł Ovigila i kiedy LH i FSH było tak w 3/4 normy widełek i mówił ze pierwszy raz i od razu celny strzał. Kobieta juz w 5 miesiacu bo znajomy troche na wakacjach na śledczaku był i dzis go w sklepie widzialem jak kupował mieso hehe. Niby pct trwało 4 miechy.
Mysle ze farciarz.





Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-07 21:54:15


Myslalem ze piszesz o mnie bo 8lat koksowania bedzie. 17pudelek ovi zostalo mi dokladnie z zapasu ktory zrobilem Ale LH i FSH na glebie. Lecialo ostatnio tylko 250mg tst i kilka pudelek hcg. Hmg i clomid leza nie zaczete a mialy byc potrzebne. Wczoraj szukajac owulacji u kobietki znalezlismy ze juz po sprawie. A juz mnie na invitro kierowali
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Krzychu79
Wracajac do tematu gnicia w miecha w jelitach. Cos mi dzwonilo wczoraj ale nie bylem pewien. To bialko w uproszczeniu gnije, nie wazne jakie, znalazlem ten film o ktorym myslalem. Wpiszcie na YT jak kogos temat interesuje:

Dieta bogata w białko cz. 2. Białko roślinne kontra zwierzęce

W ogole polecam filmy Patryka jak ktos troche bardziej swoim organizmem sie interesuje, bo facet to geniusz, a pod filmem zawsze jeszcze pismiennictwo daje i mozna doczytac.


Wlasnie dziwna bania bo ja od kilku dni przypadkowo nie jem miesa tylko ryba bialko jaja lecialy i nie mam zupelnie wzdec a od kilku lat sie borykam z tym nie wazne co kminie suple diety itd ale nigdy nie eliminowane mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To zależy od osobnika. Ja tam mam najlepsze wyróżnienia i płaski brzuch jak tłuste mięsa lecą. Trzeba tak robić żeby się dobrze czuć.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja mam plaski odkad nie jem produktow na jestem uczulony, a dzisiaj podobno 70% ma uczulenie na pokarmy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
I na co jestes uczulony tak z ciekawości? Jakim sposobem to odkrywales tj jakie objawy towarzyszyly uczuleniu na dany pokarm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dokładnie. Badania badaniami. Ale zdrowie się też określa tym jak człowiek funkcjonuje, jakie ma samopoczucie. Moja niby na nic nie jest uczulona, ale wszystkie przetworzone produktu zbożowe wywołują wzdęcia i problemy. Ja za to taka świnia, że wszystko zeżre i nie narzeka.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Krzychu79
Dokładnie. Badania badaniami. Ale zdrowie się też określa tym jak człowiek funkcjonuje, jakie ma samopoczucie. Moja niby na nic nie jest uczulona, ale wszystkie przetworzone produktu zbożowe wywołują wzdęcia i problemy. Ja za to taka świnia, że wszystko zeżre i nie narzeka.


Tez bylem takim twardzielem przed 40-stka
Patrzac na Twoj nick, malo Ci pozostalo czasu


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2019-01-08 11:56:09
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Szczerze to się muszę przyznać, że krupnik mi przez gardło nie przejdzie

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
Szczerze to się muszę przyznać, że krupnik mi przez gardło nie przejdzie

Wk...iles mi podniebienie....:) Gdy babcia zyla to robila zaebisty krupnik na miesie z krolika.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium