SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Własnie o to chodzi jak kto raz czy dwa razy trafil kijowy lab czy placebo to pierwsza opcja kiedy mówi kosmetyk, a druga to co da ładowanie halotestinu, tury czy oxa nawet w kosmicznych dawkach jak ktos nie umie ćwiczyc pod sile czy ulożyc pod siebie odpowiedniego bilansu kalorycznego dobrac odpowiedniej ilosci cardio i zwykle tura czy oxa, która ma niby w teorii rzezbic robi mase przy zlej misce.
Bo nie oszukujmy sie ze w tych czasach jest pełno małolatów i nie tylko którzy widza prop mysla rzezba, widząc enan mysla masa itd. a tu wszedzie chodzi o miske głównie i o plan treningowy jesli lecimy oczywiscie siłe,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
justtraning
naziwisko
justtraning
To turę idzie poczuć przy teście i nandro? Często słyszę i czytam opinię, że tura to kosmetyk przy innych saa.
kosmetyki to ty zostaw kobieta.



Kobietom jak już.....


Tura to zaj**isty srodek, mi akurat przypadla bardzo. Moze ktos sie przeliczyl, oczekiwal czegos wiecej, za mala dawke sobie dobral i dlatego taka opinia. Z wlasnego doswiadczenia polecam srpobowac, bo warto.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Tylko nie 30mg jak co niektórzy biora. 60mg mysle ze jak na ug to rozsadna dawka zalezy tez od przebytych cykli oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pelons123
Tylko nie 30mg jak co niektórzy biora. 60mg mysle ze jak na ug to rozsadna dawka zalezy tez od przebytych cykli oczywiście.


Mam podobne zdanie. Te 40-50mg to takie optymalne. Przy 60-80mg zaczyna sie juz fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
A warto dodać do tury niską dawkę mety? Powiedzmy 10mg mety i 50-60mg tury?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Przed treningiem czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
easyjerzy
A warto dodać do tury niską dawkę mety? Powiedzmy 10mg mety i 50-60mg tury?

ja chwile leciałem 20 winka + 40 tury na odbiciu po redukcjii. Było bardzo bardzo spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
W jakim celu ta metka ma być?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
krzykacz
W jakim celu ta metka ma być?


gdzieś czytałem, że potęguje działąnie tury i dobrze razem działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202646
najlepiej sprawdza sie test im go wiecej tym reszta anabolikow dziala duzo mocniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium