SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2146
Kalorii za bardzo nie chce dorzucać bo nie chce się zalewać tłuszczem mi wystarczy ze miesięcznie przybieram kilogram ale na podobnym procencie fatu. ok spróbuje tak 1-8prop 8-16 cypio 16-28enan 20-28 deka 25-29 winko 2becnie cypio. Zależy mi głównie na sile i chciałem zacząć od słabszych środków zanim wejdę na metę, antka, tren chociaż chyba nie mam wyboru i Antka już mam od pół roku pod ręka. Jest sens przejście teraz na Antka czy lepiej badania zrobić i trochę się zregenerować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170945
To nie "cykl" na kreatynie żeby cię zalalo tak jak myślę że ty sobie myslisz ze cie zaleje ;)
Bez odpowiedniej ilości kalorii nic z tego nie będzie, co zresztą już powinieneś widzieć z tego co piszesz, podbicie dawek, zmiana na antka też ci nie pomoże, nie da się robić progresu z niczego
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Od tego jest masa żeby trochę podlało A redukcja po to żeby zredukować. Wszyscy by chcieli robić masę A mieć 10% fatu. Dowal trochę kcal i tyle dodasz Antka A będziesz jadł za mało i myślisz że urosniesz?


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2019-02-01 17:01:53

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388531
wszystkie dostepne pojedyncze estry testa na 8 tyg jaki w tym jest sens? pytam tylko z ciekawosci... ta deke dales na koniec redukcji, zeby wejsc w mase? ja nie za bardzo ogarniam o co chodzi. to musisz miec juz dobry bf ze boisz sie ulac, przeciez zalac sie fatem to tez nie tak hop siup.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zaloz temat z ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2146
Arkus P ja z waga idę cały czas do przodu przez te pół roku na cyklu 8kg z czego jestem bardzo zadowolony progres miałem cały czas do momentu wzięcia winstro. Pół roku temu moje zyciowki wl140 mc150 p145 wyniki z grudnia wl165 mc200 p180 z czego martwy robię raz na jakiś czas skupiam się na wyciskaniu. Na dzisiejszym treningu 150 mnie zagniotła a miesiąc temu na 2x szło. KACZO ja właśnie robię taka masę ze fat trzymam na tym samym poziomie myśle ze między 10-15% praktycznie bez kręcenia aerobow LORDKNAGA pół roku temu zacząłem przygodę z saa w wieku prawie 40 lat i chcialemwiedziec co jak działa stad te skoki co 2 miesiące. Deke dałem żeby zobaczyć jak na nie działa i jak mój organizm reaguje na nandrolony. Jak to się mówi 1 cykl najlepszy dlatego ja już nie chce z niego schodzić chce tylko zmieniać środki i żeby sobie nie strzelić w kolano po raz następny pytam bardziej doświadczonych w temacie. Bf mam na poziomie 10-15% i z takim chce dojść do wagi 100kg to jest mój cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2146
NA Ten rok później zrobić redu do 90 kg i zatrzymać możliwie jak najwiecej siły. Wpadło mi jeszcze coś do głowy czy utratę tej sily mogę zawdzięczać IA bo ostatnio do strzała biorę 1/2 ari ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388531
najpierw piszesz ze zalezy ci na sile, nastepnie piszesz ze zalezy ci na wadze przy przyzwoitym bfie... z tym ai, to nie wiem, jak zbiles za nisko estro, to moze byc problem i gnaty moga bolec, jak lodzinin napisal, najlepiej jak zalozysz swoj temat i napiszesz tak, zeby mialo rece i nogi.

ps. w sumie to nie slyszalem nigdy, zeby ktos mial +kcal i dolozyl wiecej wina i tracil na sile...


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 01/02/2019 18:08:46
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na niskim estro mam zdecydowanie mniej sily, moze to byc od tego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2146
Hahhaha lordzie moim priorytetem jest siła a to ze nabierać chce na wadze kg miesięcznie już pewnie niektorych z was przyprawia o uśmiech na twarzy od ucha do ucha bo po co bić jak ten kg można w tygodniu na jedzeniu samym zrobić. Nie ma konkretnych odpowiedz na wiele pytań spotykam się z czymś niespotykanym dla mnie zadaje pytania może już ktoś tak miał i mi odpowie. Przed winkiem przy swoich maxach na ławce zrobiłem badania miałem shbg poniżej normy estro prawie x4 progrsteron x1/2 może wino podnosi shbg i stad te spadki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium